КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Завершено регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів

e-mail Друк

  copy copy copy copy copy copy

Завершено регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості Харківської області.

Відповідно до наказу Міністерства культури України «Про затвердження Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості» з 05 травня по 25 серпня 2018 року в Харківській області проводився регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості. Мета – вивчення, удосконалення та активізація діяльності клубних закладів, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування населення, привернення уваги державних органів влади до проблем культури села.

У регіональному етапі Огляду-конкурсу взяли участь 18 клубних закладів, з яких 14 – сільські Будинки культури, 4 – сільські клуби з 17 районів і 1 ОТГ Харківської області. Надіслані матеріали містили звітну інформацію про виконану роботу протягом останніх 2-х років із узагальненням досвіду та наочними матеріалами за основними напрямками діяльності (плани роботи, програми, сценарії культурно-масових заходів, аудіо – та відеоінформації, плакати, буклети, дипломи, грамоти, публікації ЗМІ тощо).

Представлені до розгляду документи продемонстрували, що заклади культури в сільській місцевості працюють за перспективними і поточними планами, використовують різноманітні форми роботи, спрямовані на духовне відродження, естетичне виховання та задоволення культурних потреб мешканців села, зміцнення їх матеріально-технічної бази цілковито залежить від інфраструктури краю, рівня фінансування з місцевих бюджетів і додаткових позабюджетних коштів. За наявності необхідного матеріально-технічного стану, досвідчених фахівців, підтримки з боку керівництва району, сільрад усі без винятку клубні заклади регулярно проводять тематичні культурно-мистецькі заходи, зазвичай в тісній взаємодії з навчальними закладами, бібліотеками, органами правопорядку, державними установами та громадськими організаціями.

За результатами ознайомлення з надісланими матеріалами відповідно до критеріїв оцінювання згідно Положення, призові місця серед учасників Огляду-конкурсу в двох номінаціях «Сільський Будинок культури» та «Сільський клуб» отримали:

Номінація «Сільський Будинок культури»:

І місце – Хорошівський СБК Харківського району (директор – Меркулова Людмила Миколаївна);

ІІ місце – Токарівський СБК Дворічанського району (директор – Мешкова Олена Борисівна);

ІІІ місце – Шелудьківський СБК Зміївського району (директор – Долженкова Наталя Іванівна) та Кам'янський СБК Ізюмського району (директор – Телик Любов Іванівна).

Номінація «Сільський клуб»:

І місце – Пристінський СК Куп’янського району (директор – Русакова Альона Данилівна);

ІІ місце – Підсереднянський СК Великобурлуцького району (директор – Малько Олена Миколаївна);

ІІІ місце – Безм’ятежненський СК Шевченківського району (директор – Горпинченко Галина Миколаївна).

Переможцем регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості Харківської області у 2018 року було визнано Хорошівський селищний Будинок культури Харківського району. Завершальний захід із нагородженням переможців Огляду-конкурсу відбувся 20 вересня 2018 року в рамках проведення Великого Слобожанського ярмарку.

Загалом можна констатувати, що Огляд-конкурс сприяв активізації роботи сільських клубних закладів і підвищенню уваги місцевих органів виконавчої влади до їх діяльності.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг