КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творчий звіт вокального ансамблю «Заміщанські козаки»

e-mail Друк

  2 copy copy copy copy copy copy

11 жовтня 2018 року в приміщенні Заміського сільського клубу Валківського району в концертній залі відбувся творчий звіт вокального ансамблю «Заміщанські козаки» під керівництвом Власенко Бориса Івановича з нагоди присвоєння почесного звання «народний аматорський колектив».

Вокальний ансамбль «Заміщанські козаки» був створений понад десять років тому з метою популяризації музично-культурної спадщини та виховання підростаючого покоління в дусі любові до традиційних духовних цінностей рідного народу. За період свого існування колектив зміг завоювати серця глядачів завзятим виконанням народних пісень, знанням звичаїв рідного краю.

Ансамбль має свій неповторний почерк і оригінальний стиль виконання. Завдяки працьовитості та ретельному пошуку нових творів, репертуар колективу поповнюється старовинними народними піснями і творами українських, російських, білоруських та сучасних композиторів. Спеціально до творчого звіту було підготовлено різнопланову концертну програму, що складалася з 17 номерів, які підкорили серця слухачів бадьорим настроєм і музичною красою народної пісні.

Особливу увагу під час підготовки та проведення звітного заходу було приділено підбору музичного матеріалу, який би відрізнявся різноманіттям тематики, яскравою образно-емоційною атмосферою, цікавими засобами художньої виразності. Учасники на сцені почувалися достатньо впевнено, що сприяло повному розкриттю художнього образу, досягненню високої культури та колоритності виконання, ансамблевому багатоголоссю та тембровому забарвленню.

Учасників колективу привітала Плотнік Наталія Анатоліївна, голова обласної атестаційної комісії з підтвердження (присвоєння) звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)», заступник начальника Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, яка подякувала артистам та його художньому керівнику за творчу майстерність і наполегливу працю та побажала великих мистецьких досягнень і реалізації нових художніх ідей.

Творчий звіт продемонстрував, що колектив розвивається, постійно знаходиться в художньому пошуку. Беручи до уваги засвідчену відповідність критеріям і вимогам Положення, присутні на звітному концерті члени обласної атестаційної комісії вирішили рекомендувати колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації присвоїти вокальному ансамблю «Заміщанські козаки» почесне звання «народний аматорський колектив».

 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy 3

e-max.it: your social media marketing partner