ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2018» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2018»

 4 2018 1

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у Міському Палаці культури м. Первомайський Харківської області проходив ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2018» з метою пропаганди кращої пісенної творчості минулих років, виявлення талановитих аматорів, підвищення їх виконавської майстерності. Протягом двадцятирічної історії свого існування цей конкурс був відомий як регіональний; цього ж року згідно рішення колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за згодою Міністерства культури України він набув статус – Всеукраїнський.

Виступи сольних виконавців проводилися за двома віковими категоріями: від 16 до 21 та від 22 до 45 років. Дуети, тріо, ансамблі брали участь в одній категорії від 16 років і старше. У цьогорічному конкурсі взяли участь 20 солістів і 5 колективів із 8-ми районів (Сахновщинський, Харківський, Первомайський, Богодухівський, Великобурлуцький, Нововодолажський, Дергачівський, Балакліївський) та 4-х міст (Харків, Ізюм, Лозова, Первомайський) Харківської області та 2-х районів (Слов’янського та Бахмутського) Донецької області; всього було зареєстровано 39 конкурсантів. У рамках основної конкурсної програми проводився вечір «Коло друзів»; усі учасники були нагороджені сувенірами та пам’ятними подарунками.

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі у складі заслуженого артиста України, головного хормейстера Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю Романа Пасєки; заслуженої артистки України, лауреата міжнародних та національних конкурсів Наталії Шкурко; почесного діяча мистецтва, заслуженої артистки естрадного мистецтва України, солістки оркестру національної академії Національної гвардії Ольги Полєжаки; лауреата міжнародних конкурсів, викладача–методиста вищої категорії, голови циклових комісій хорових дисциплін Харківського вищого коледжу мистецтв Сергія Кобзева.

 

Згідно рішення журі в кожній номінації призові місця були розподілені наступним чином:

СОЛІСТИ. І вікова категорія:

1 місце - немає

2 місце – Євгеній Піскун, м. Харків ;

3 місце – Анна Бутнік, Дергачівський район.

ІІ вікова категорія:

1 місце – Вікторія Золотоверха, м. Ізюм;

1 місце – Анастасія Крушеницька, м Первомайський;

2 місце – Євген Осипенко, м. Лозова;

3 місце – Максим Кондратьєв, м. Ізюм;

АНСАМБЛІ:

1 місце – народний вокальний гурт «Гармонія,» Бахмутський район Донецької області;

2 місце – вокальний дует «Натхнення», Балаклійський район;

3 місце – вокальний колектив «Арт-студія «Експромт», Харківський район;

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІ:

«Краще виконання української пісні» – Тетяна Найпак, м. Первомайський;

«Творча індивідуальність» – Наталія Ільгова, м. Ізюм;

«Надія конкурсу» – Інна Добровец, м. Харків;

«Приз глядацьких симпатій» – Олег Смагін, м. Харків;

«Сценічна майстерність» – Наталія Латиш, Великобурлуцький район.

Цьогорічну найвищу нагороду конкурсу «ГРАН-ПРІ» одержала Альона Компанієць з Нововодолазького району Харківської області. Підводячи підсумки, можна впевнено констатувати, що захід відбувся на високому організаційно-творчому рівні.

 3 2018 2018 copy 56 2018 7 2018