КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У Богодухівському РБК відбувся творчий звіт вокального гурту «Душа»

e-mail Друк

 2

21 листопада в Богодухівському районному Будинку культури відбувся перегляд творчого звіту вокального гурту «Душа» з нагоди присвоєння почесного звання «народний аматорський колектив». Починаючи з 2015 року й до сьогодні ансамбль «Душа» міцно займає власну творчу нішу, має велику кількість прихильників і є яскравим представником естрадного вокального жанру. Завдячуючи зусиллям свого талановитого керівника-засновника Оксани Михайлюченко колектив систематично бере участь у різноманітних заходах району та області, проводить активну концертну діяльність, являється дипломантом багатьох фестивалів народної та естрадної творчості, є шанованим художньо-мистецьким угрупуванням не тільки у своєму рідному регіоні, але й далеко за межами Харківської області.

На розгляд атестаційної комісії було запропоновано 20 номерів різножанрової вокальної творчості. У програмі концерту пролунали мелодійні ліричні та запальні танцювальні композиції, кращі зразки української пісенної спадщини, народні фольклорні твори, шлягери минулих років та треки сучасних естрадних композиторів, перлини світової вокальної творчості. Красивий зворушливий подарунок не тільки господиням творчого вечора, але й усім присутнім у залі зробили юні дівчатка – учасниці колективу-супутника вокального ансамблю «Каприз» під керівництвом Вікторії Тризни Богодухівської дитячої музичної школи. Атмосферу гостинності, невимушеності, бадьорості та гарного настрою допомогла створити інструментальна гра віртуозних музикантів із групи «Місто».

Зважаючи на високу художню майстерність, професійне володіння виконавською технікою, безперервне оновлення репертуарного листа, присутні на святі щирого слова та цілющої сили музики представники атестаційної комісії побажали учасникам вокального гурту «Душа» отримати гідну відзнаку своєї творчості – почесне звання «народний аматорський колектив», що є беззаперечним визнанням серед професіоналів і освідченням у любові народу.

e-max.it: your social media marketing partner