КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творчий звіт зразкового дитячого театру «Джерельце» Мереф’янського міського Будинку культури

e-mail Друк

46494411 310612786212318 2692018216175140864 o

20 листопада 2018 року в приміщенні міського будинку культури м. Мерефи відбувся творчий звіт зразкового дитячого театру «Джерельце» з нагоди підтвердження почесного звання «зразковий аматорський колектив». Дитячий театр «Джерельце» було створено у 1986 році завідуючою дитячим сектором Валентиною Івановою на базі Будинку культури «Овочівник» (наразі – Мереф’янський Міський Будинок культури).

 

 В колективі проводяться групові та індивідуальні заняття з акторської майстерності та сценічної мови, ведеться різнопланова діяльність над постановкою вистав, розважальних і концертних програм, читанням художніх творів, де діти навчаються спілкуватися з глядачем, вмінню імпровізувати та роботі з мікрофонами.На сьогоднішній день це чи не єдиний в Харківській області дитячий театральній колектив, кількісний склад якого перевищує 30 дітей, третина з яких належить до вікової категорій «від 3-х до 6-ти років». Керівникові вправно вдається знаходити такі форми театрального мистецтва, щоб зацікавити та сприяти успішній взаємодії маленьких учасників разом із дорослими дітьми. 

 

На звітний концерт були запрошені представники обласної атестаційної комісії з підтвердження (присвоєння) звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» Харківської області, провідні фахівці з театрального жанру, а також представники Мереф’янської міської адміністрації. Розпочався святковий вечір під загальною назвою «Як добре, що є театр» з привітання міського голови міста Мерефи Веніаміна Сітова, який звернувся до всіх гостей заходу з побажаннями насолодитися чарівними барвами свята Терпсихори, та нагородив почесною грамотою та подарунковими сертифікатами керівника та учасників дитячого театру.

46507639 2278820352192925 6223132360334901248 o

 Звітна програма складалася з декількох міні-вистав. На початку програми глядачі побачили виставу М. Бартєнєва «Я рахую до п’яти», яка не залишила байдужим жодного з присутніх у залі. Не дивлячись на молодий вік акторів, які вийшли на сцену в наступному поетичному блоці «А ви знаєте що?», вони змусили глядача щиро радіти та душевно сумувати разом із героями творів А. Барто, В. Драгунського, А. Дмитриєва та В. Орлова.

 

46495482 310612622879001 7237357216196460544 o Напругою, болю та драматизмом була сповнена тематична програма «Нехай залишаться війни лише грою», після якою з обуренням і розпачом полетіли у байдужі серця Дорослих колюча правда віршованих рядків А. Вірної «Чи повинні діти бачити війну» у виконанні Софії Довгої. І як відповідь пролунала назва-гімн наступного тематичного блоку «Хай завжди буде мир», у якому дитячими голосами стверджувалися вічні теми щастя («Що таке щастя», Святослав Ольховський), добра (театралізований номер «Мамуля»), сім’ї («Дорослі, якщо сумуєте», Кристина Півовар), справжніх цінностей («Їжачок. Історія про марну суєту», Артем Белік), любові («Записка», Софія Довгая). Коли глядач вдосталь помандрував глибинами свої пам’яті та відчуттів, на його розсуд була представлена кумедна, напрочуд музична та яскрава вистава-жарт «Слоненя пішло вчитися». 

 

Чималою кількістю позитивних відгуків серед присутніх членів атестаційної комісії були відмічені актори театру «Джерельце». Особливо теплі слова вдячності були сказані керівнику театру Валентині Івановій за її сумлінну відповідальну працю з виховання підростаючого покоління, за той сценічний матеріал, який вона ретельно відбирає. Запрошені фахівці зазначили, що артистам притаманні неабиякі акторські здібності, органічна поведінка на сцені, вільна пластика. Окремо була відзначена мінімальна сценографія; особливе схвалення викликали оригінальні, зроблені з тонким смаком костюми. Присутні на творчому звіті гості та фахівці висловили побажання всім учасникам зразкового дитячого театру «Джерельце» подальшого зросту, неперевершених виступів, нових звершень і впевнених перемог!

e-max.it: your social media marketing partner