Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Рейтинг статті:

Співпраця із «Маленькою Італією»

e-mail Друк

Scuola

В межах розвитку одного з напрямів роботи нашого Центру − міжнародного культурного співробітництва − ООМЦКМ плідно співпрацює з організацією, яка є провідником і популяризатором італійської мови та італійської культури у Харкові. Ця організація називається «Маленька Італія» (вул. Університетська, 35/2) і це, насамперед, школа італійської мови, де у доброзичливій і затишній атмосфері за допомогою як досвідчених, так і молодих та заповзятих викладачів можна вивчати мову від початкового до найвищого рівня.

 Але це не тільки мовна школа, адже серед заходів, які вона влаштовує для своїх гостей є і лекції з історії італійської культури, і дегустація страв італійської кухні, і розмовний клуб. Однак, найголовнішим мабуть є те, що засновниками цієї організації є італійські журналісти, які кілька разів на рік приїжджають у Харків, влаштовують інтенсивні мовні курси, привозять цікавих лекторів – експертів у галузі музики і мистецтва.

SanRemo

 У цьому році результатом співробітництва нашого Центру і «Маленької Італії» стало започаткування соціокультурного проекту «Знайомство з Італією» і, як результат, дві цікаві лекції з історії італійської культури від італійських експертів Габріелє Лагонігро, Роберто Уріціо та Лоренцо де Веккі. Одна була присвячена історії популярного пісенного фестивалю у Сан-Ремо, а друга розповідала про італійські карнавальні маски. Значне зацікавлення харків’ян культурою цієї дивовижної країни спонукає нас до розвитку співробітництва з «Маленькою Італією».

 В наших планах багато цікавого, як от кулінарні майстер-класи, наприклад, адже національна кухня є одним із проявів традиційної культури. Але про це ми поговоримо у наступному році. Про наші наступні спільні заходи ви зможете дізнатися на нашому сайті, та на ресурсах наших партнерів − сторінці в Facebook: «Італійська мова в Харкові. Маленька Італія».

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг