КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

День Журналіста України

e-mail Друк

den jurnalista

День Журналіста України урочисто і святково журналісти Харківщини, працівники прес-служб і спільнота міста і області відсвяткували 6 червня в приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії.

Пісні про журналістів – «Пісня військових кореспондентів» на вірші К. Сімонова і музику М. Блантера, «Пісня журналістів», сл. А. Лєвікова, муз. В.Мураделі і пісня «Журналісти Харківщини» на вірші О. Савенка і музику Д. Новічонка – були до душі і ветеранам журналістики і молоді та початківцям в професії. Тож глядачі нагородили вдячними оплесками виконавців цих пісень – провідних солістів театру музичної комедії Юрія КОСТЯНИЦЮ, Олега ЖЕМЧУЖИНА і заслуженого артиста України Олексія ГАВІНСЬКОГО.

Зі святом усіх присутніх привітав голова Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Олександр Олександрович ГОЛУБ, який, зокрема, наголосив на особливій місії журналістів України – захищати демократичні засади в нашому суспільстві.

Цьогоріч свято журналістів співпало з ювілеєм – Спілці журналістів виповнилося 60 років. До цієї події були вручені Подяки голови Національної спілки журналістів України, якою, до речі, було відзначено і головного режисера КЗ «ООМЦКМ» О. В. САВЕНКА.

Традиційно головна подія року журналістського середовища – обласний творчий конкурс журналістів «ЧАСОПИС-2019». Отже відбулась урочиста церемонія оголошення переможців і вручення нагород. Поряд з поважними акулами пера, була і талановита молодь, переможці в номінації «Вдалий дебют». Нагороди вручили голова журі конкурсу «ЧАСОПИС-2019» Юрій Миколайович ХОМАЙКО та член Правління Харківської обласної організації НСЖУ Олена Миколаївна МУРАВЙОВА.

У конкурсі на найбільш популярну районну (міську) газету були визначені редакції газет «Вісті Великобурлуччини» - 1-е місце, «Вісті Барвінківщини» - 2-е місце і «Нове життя» (Близнюківський район) – 3-є місце.

Найбільшим передплатним тиражем у 2019-му році відзначилася редакція газети «Вісті Красноградщини».

Директор, головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Ігор Миколайович КОВАЛЬ привітав присутніх зі святом, наголосив про давню творчу співдружність з журналістами.

На завершення свята в дарунок журналістам відбувся великий святковий концерт з номерів естради і класики мюзиклу за участі всього творчого складу Харківського академічного театру музичної комедії.

Свято, присвячене Дню журналіста України, підготував заслужений діяч мистецтв України, член Правління ХОО Національної спілки журналістів України, головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Олександр Вікторович САВЕНКО.

den jurnalista2den jurnalista33

e-max.it: your social media marketing partner