Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Рейтинг статті:

День Журналіста України

e-mail Друк

den jurnalista

День Журналіста України урочисто і святково журналісти Харківщини, працівники прес-служб і спільнота міста і області відсвяткували 6 червня в приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії.

Пісні про журналістів – «Пісня військових кореспондентів» на вірші К. Сімонова і музику М. Блантера, «Пісня журналістів», сл. А. Лєвікова, муз. В.Мураделі і пісня «Журналісти Харківщини» на вірші О. Савенка і музику Д. Новічонка – були до душі і ветеранам журналістики і молоді та початківцям в професії. Тож глядачі нагородили вдячними оплесками виконавців цих пісень – провідних солістів театру музичної комедії Юрія КОСТЯНИЦЮ, Олега ЖЕМЧУЖИНА і заслуженого артиста України Олексія ГАВІНСЬКОГО.

Зі святом усіх присутніх привітав голова Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Олександр Олександрович ГОЛУБ, який, зокрема, наголосив на особливій місії журналістів України – захищати демократичні засади в нашому суспільстві.

Цьогоріч свято журналістів співпало з ювілеєм – Спілці журналістів виповнилося 60 років. До цієї події були вручені Подяки голови Національної спілки журналістів України, якою, до речі, було відзначено і головного режисера КЗ «ООМЦКМ» О. В. САВЕНКА.

Традиційно головна подія року журналістського середовища – обласний творчий конкурс журналістів «ЧАСОПИС-2019». Отже відбулась урочиста церемонія оголошення переможців і вручення нагород. Поряд з поважними акулами пера, була і талановита молодь, переможці в номінації «Вдалий дебют». Нагороди вручили голова журі конкурсу «ЧАСОПИС-2019» Юрій Миколайович ХОМАЙКО та член Правління Харківської обласної організації НСЖУ Олена Миколаївна МУРАВЙОВА.

У конкурсі на найбільш популярну районну (міську) газету були визначені редакції газет «Вісті Великобурлуччини» - 1-е місце, «Вісті Барвінківщини» - 2-е місце і «Нове життя» (Близнюківський район) – 3-є місце.

Найбільшим передплатним тиражем у 2019-му році відзначилася редакція газети «Вісті Красноградщини».

Директор, головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Ігор Миколайович КОВАЛЬ привітав присутніх зі святом, наголосив про давню творчу співдружність з журналістами.

На завершення свята в дарунок журналістам відбувся великий святковий концерт з номерів естради і класики мюзиклу за участі всього творчого складу Харківського академічного театру музичної комедії.

Свято, присвячене Дню журналіста України, підготував заслужений діяч мистецтв України, член Правління ХОО Національної спілки журналістів України, головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Олександр Вікторович САВЕНКО.

den jurnalista2den jurnalista33

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг