Всі заклади, що увійшли до складу обласного центру культури, залишаються у своїх помешканнях | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Всі заклади, що увійшли до складу обласного центру культури, залишаються у своїх помешканнях

7538Про перспективи розвитку Харківського обласного центру народної творчості розповів на брифінгу начальник обласного управління культури та туризму Дмитро Кузнєцов. Він підкреслив, що в управлінні культури та у керівництва обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв є чітке бачення подальшого розвитку обласного центру народної творчості. 

«Зараз ми є свідками процесу великих реформ в країні, який іноді досить нелегкий для нашого суспільства. Реформа культурної сфери Харківської області також не є безболісною. Я хочу, щоб культуру нашого регіону позиціонували за його межами як систематичну, збалансовану і цілеспрямовану роботу», - підкреслив Дмитро Кузнєцов.

Він нагадав, що у грудні 2010 року відбулося злиття Харківського обласного культурного центру народної творчості, культурного центру «Юність» і Обласної художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» в Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтв.

«Рішенням Харківської обласної ради був створений організаційно-методичний центр культури і мистецтв. Планувалося, що всі співробітники реорганізованих установ перейдуть у нове підприємство. Підтвердженням цьому є штатний розклад центру, - акцентував він.- Якщо подивитися на структуру реорганізованих установ, то на 99% їх структура та посади співробітників збережені».

За його словами, всі заклади культури, що ввійшли до складу Обласного організаційно-методичного центру культури, залишаються у своїх помешканнях, а кожному співробітнику була надана можливість перейти на ту посаду, яку він займав до злиття даних установ.

«Ми постаралися максимально врахувати побажання всіх співробітників», - зазначив начальник управління культури і туризму.

Також він сказав, що план роботи закладів не був порушений: «За 6 місяців роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв не було скасовано жодного заходу, який був запланований установами, що увійшли до складу організаційно-методичного центру. Всі заходи перейшли в організований злиттям центр».

Також Дмитро Кузнєцов акцентував, що юридична адреса та фактичне місцезнаходження центру знаходиться за адресою вул. Пушкінська, 62, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації. 

Дмитро Кузнєцов раніше пояснював, що об’єднання закладів культури проводиться для виключення дублювання їх функций. Буде створено централізовану бухгалтерію та методкабінети, з появою єдиної організаційно-методичної структури з’явиться можливість розробляти проекти для залучення спонсорських коштів у галузь культури. 

«У центрі будуть займатися аналітикою та розробляти пропозиції щодо перспектив розвитку», - підкреслював Дмитро Кузнєцов.