Цикл майстер-класів з сучасної хореографії «Contemporary. Modern Plastic» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Зі святом Весни, любі жінки!

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Цикл майстер-класів з сучасної хореографії «Contemporary. Modern Plastic»

af 1512

Шановні керівники та учасники аматорських творчих колективів Харківської області! Інформуємо вас, що з 12 по 15 грудня (включно) 2019 р. на базі Школи танців «Будинок танцю VLA.dance» (м. Харків) відбудеться цикл майстер-класів з сучасної хореографії «Contemporary. Modern Plastic».

Програма заходів передбачає:

12, 13, 14 грудня - demo-тренинг і практичні заняття з сучасної хореографії (modern plastic) на основі contemporary dance, з 19:00 – 20:00 - для дітей віком від 9 до 12 років, 20:00 – 21:00 для дітей та підлітків від 13 та доросліше;

15 грудня – mega інтенсив-практикум з акторської майстерності в сучасній хореографії. Початок занять об 11.00 год.

Майстер-класи проводить: Дмитро ВОВК, актор кіно і театру анімації, хореограф-постановник, виконавець класичного танцю, керівник творчого обʼєднання «Я извиняюсь», учасник Міжнародного перфомансу «Don ki Chote» (у співпраці з театром «Brama», Польша) і перфомансу «Син людський» (м. Харків, Україна), актор театру пантоміми для душі та жесту «Quasar» (США), лабораторії фізичного театру від Лана Біба і Франко Драгоне (Франція).

Запрошуємо взяти учать усіх бажаючих розвинути свої творчі здібності, вдосконалити виконавську майстерність, збагатитися постановочними ідеями та тих, кому цікаві сучасні тенденції в світовому танцювальному просторі та небайдужі поняття «сценічна виразність», «художній образ», «емоційне забарвлення», «сюжетна лінія» відносно хореографічного мистецтва.

За додатковою інформацією звертатися за номером: (095) 749-94-27, або на e-mail: info@vla.dance, директор Відкритих Всеукраїнських змагань зі спортивно-бальних танців «Kharkiv Dance Festival», керівник школи танців «Будинок танцю VLA.dance» Володимир Андрющенко.

af 1212 1412

Сховати метелика