Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

14 10

A+ R A-
Рейтинг статті:

Відбувся онлайн семінар-практикум «Як зробити розумну комедію. Розвиток уяви і фантазії»

e-mail Друк

 2310001

23 жовтня відбувся Online семінар-практикум «Як зробити розумну комедію. Розвиток уяви і фантазії» для керівників театральних колективів Харківської області.

Незабутньо, повчально - таку оцінку отримала майже двогодинна зустріч у прямому ефірі з провідними методистами відділу з методичної роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Наталією Парасочкіною-Віхтинською та Тимофієм Бінюковим.

Так, теоретичну частину «Режисерське бачення: Бій зі штампами», що була присвячена пошуку свіжих виражальних засобів для вистав на основі традицій народного театру, Бінюков чергував з практичними вправами. За участі запрошених артистів Павла Калініна і Олексія Кисельова він створив сцену з вистави, спробував розкрити образи дійових осіб небанальними методами таким чином, аби добре всім знайомий драматургічний матеріал запрацював у гумористичному ключі й був максимально позбавлений звичних, набридливих постановочних прийомів – «штампів».

У другій частині семінару «Уява і фантазія» Парасочкіна-Віхтинська разом із онлайн-слухачами розібрала і виконала набір вправ для розвитку уяви. Використовуючи запропоновані обставини, знайомі мелодії, задані теми учасники разом фантазували, ділилися один з одним своїми вигаданими історіями, шукали творчу енергію.

Семінар, незважаючи на карантинні обмеження, захопив усіх і заклав добре підґрунтя для подальшого професійного спілкування у дистанційному режимі.

2310003

2310009

2310010

 

e-max.it: your social media marketing partner