Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Рейтинг статті:

У ХОДА визначили переможців щорічної премії імені О.С. Масельського

e-mail Друк

 2712

У ХОДА визначили переможців щорічної премії імені О.С. Масельського в галузях культури та мистецтв, фізичної культури і спорту та молодіжної політики. Відповідне розпорядження підписали голова Харківської ОДА Айна Тимчук і голова Харківської облради Артур Товмасян.

Згідно до розпорядження, премія імені О. Масельського присуджується:

1. у галузі культури та мистецтв – головному режисеру ХНАТОБ імені Лисенка Армену Калояну;

2. у галузі фізичної культури і спорту – спортсмену-інструктору штатної збірної команди України з греко-римської боротьби, майстру спорту міжнародного класу Семену Новікову;

3. у галузі молодіжної політики – працівнику Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, куратору молодіжного центру "Хаб "Комора", голові філії Асоціації молодіжних центрів Олексію Шаповалову.

Переможцями номінацій стали:

«Вокальне мистецтво» - Діана Болдирєва і Оксана Михайлюченко;

«Декоративно-прикладне мистецтво» - Олександра Жовта і Олександр Вакуленко;

«Дизайн» - Антон Дьяконов і Маріанна Миколаєва;

«Література» - Світлана Щиголева і Віктор Тимченко;

«Музичне мистецтво» - Дмитро Островерх та Анатолій Калабухін;

«Нематеріальна культурна спадщина» - Галина Бреславець;

«Образотворче мистецтво» - Анастасія Худякова і Віра Чурсіна;

«Театральне мистецтво» - Юлія Навроцька та Наталія Устинова;

«Фотомистецтво» - Олександра Осадча та Сергій Солонський;

«Хореографічне мистецтво» - Надія Педан і Наталя Поливода.

2712 1

2712 2

2712 3

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг