КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Rushniki Slobozhanshchini albom
 
семінар-практикум (дистанційно) на тему: «Силянка та гердан – традиційні українські прикраси з бісеру»
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:

У ХОДА визначили переможців щорічної премії імені О.С. Масельського

e-mail Друк

 2712

У ХОДА визначили переможців щорічної премії імені О.С. Масельського в галузях культури та мистецтв, фізичної культури і спорту та молодіжної політики. Відповідне розпорядження підписали голова Харківської ОДА Айна Тимчук і голова Харківської облради Артур Товмасян.

Згідно до розпорядження, премія імені О. Масельського присуджується:

1. у галузі культури та мистецтв – головному режисеру ХНАТОБ імені Лисенка Армену Калояну;

2. у галузі фізичної культури і спорту – спортсмену-інструктору штатної збірної команди України з греко-римської боротьби, майстру спорту міжнародного класу Семену Новікову;

3. у галузі молодіжної політики – працівнику Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, куратору молодіжного центру "Хаб "Комора", голові філії Асоціації молодіжних центрів Олексію Шаповалову.

Переможцями номінацій стали:

«Вокальне мистецтво» - Діана Болдирєва і Оксана Михайлюченко;

«Декоративно-прикладне мистецтво» - Олександра Жовта і Олександр Вакуленко;

«Дизайн» - Антон Дьяконов і Маріанна Миколаєва;

«Література» - Світлана Щиголева і Віктор Тимченко;

«Музичне мистецтво» - Дмитро Островерх та Анатолій Калабухін;

«Нематеріальна культурна спадщина» - Галина Бреславець;

«Образотворче мистецтво» - Анастасія Худякова і Віра Чурсіна;

«Театральне мистецтво» - Юлія Навроцька та Наталія Устинова;

«Фотомистецтво» - Олександра Осадча та Сергій Солонський;

«Хореографічне мистецтво» - Надія Педан і Наталя Поливода.

2712 1

2712 2

2712 3

e-max.it: your social media marketing partner