Відкриття виставки обласного конкурсу сувенірів «Про Харківщину» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Відкриття виставки обласного конкурсу сувенірів «Про Харківщину»

 konk suveniriv 1

13 липня Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентував підсумкову виставку обласного конкурсу сувенірів «Про Харківщину».

«Сформувати впізнаваний образ Харківщини» - головна мета як конкурсу, так і самої виставки, які перш за все є сучасною інтерпретацією творчих умінь і поглядів майстрів з Харкова та області.

«Що з цього вийшло?» - можна було побачити на виставці: до уваги відвідувачів постали різноманітні сувенірні роботи, серед яких ляльки, живописні картини, розписні тарелі, скарбнички і брелоки, плетені панно із природних матеріалів та багато інших естетичних і, водночас, утилітарних виробів.

Органічно доповнили атмосферу відкриття виступи журі конкурсу та окремих авторів робіт Ольги Тимошенко, Тетяни Курінної, Олени Щемур, Ольги Мухи, Людмили Лісунової, які розповіли про символічні інтерпретації своїх творів. Подарували свій «сувенір» гостям й учасниці творчого колективу «Слобожанки». Таким чином, злившись в унісон, декоративне мистецтво і музика перетворили мить відкриття у подорож рідною Харківщиною, поринути в яку можна протягом липня!
Чекаємо вас за адресою: вул. Пушкінська 62, виставкова зала 2 поверху.

konk suveniriv 2konk suveniriv 3konk suveniriv 4konk suveniriv 5konk suveniriv 6konk suveniriv 7

Сховати сніг