Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

otkr

A+ R A-
Рейтинг статті:

Гала-концерт ХХ Обласного фестивалю-конкурсу традиційної народної культури «Кроковеє коло»

e-mail Друк

 10102021 1

10 жовтня на головній сцені Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького відбувся гала-концерт ХХ Обласного фестивалю-конкурсу традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.

У концертній програмі звучали обрядові пісні річного кола свят: колядки, щедрівки, веснянки, петрівчані, купальські; пісні родинного циклу, пов’язані з весільною обрядовістю, а також ліричні, козацькі жартівливі. Учасники розігрували уривки із весільної та дитячої програм.

Гала-концерт завершився нагородженням переможців конкурсу «ТРАДИЦІЙНІ ХУДОЖНІ РЕМЕСЛА», який проходив онлайн 4 травня (інформацію про переможців розміщено на сайті центру культури і мистецтва) та конкурсу «ВИКОНАВСЬКІ МИСТЕЦТВА», який відбувся 26 вересня у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Переможці членами журі визначені так:

Номінація «Слобожанські оповідки»,

Молодша вікова категорія:

 3 місце посіли ПРОЦЕНКО Поліна,  Гімназія № 6 м. Харкова та ПЕРЕПЕЛИЦЯ Софія, Будинок культури Індустріального р-ну м. Харкова;

 2 місце - ПЕРЕСІЧАНСЬКИЙ Даніїл, Нововодолазький БДЮТ та БОЧАРНІКОВА Дар’я, Будинок культури Індустріального району м. Харкова;

 1 місце - СОЛОДОВНИК Ярослав, Нововодолазький БДЮТ;

Старша вікова категорія:

2 місце - КОВАЛЬОВ Ростислав, Будинок культури Індустріального району м. Харкова.

 Номінація «Солоспів»,

Молодша вікова категорія:

3 місце поділили СИДОРЕНКО Арина, ЦДЮТ № 1 на базі Гімназія № 6 м. Харкова;   АХМЕТОВ Юрій, Дитяча музична школа ім. М.В. Кармінського № 3; ЧЕРНІКОВА Ліліана, Дитяча музична школа ім. М.В. Кармінського № 3; ОЗЕРОВ Захар, Дитяча музична школа № 7 ім. М. П. Мусоргського. ЛЕВЧЕНКО Варвара, Нововодолазький БДЮТ.

2 місце – ГОЛОВКО Ольга, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості та КАПЛУНОВСЬКА Дар’я, Дитяча музична школа № 7 ім. М.П. Мусоргського;

1 місце – ФЕДЯЙ Горпина, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості;

Старша вікова категорія:

3 місце - БЕРЕЖНА Вікторія, Дитяча школа мистецтв № 4 ім. Леонтовича;

2 місце поділили ВІРА Крістіна, Нововодолазький БДЮТ та                          ІВАЩЕНКО Ірина, Дитяча школа мистецтв № 4 ім. Леонтовича;

1 місце - ФЕДЯЙ Нестор, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості.

Студентська молодь:

2 місце - КОВАЛЕНКО Єлизавета, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Номінація «Гуртовий спів»,

Молодша вікова категорія:

3 місце - Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Мережка» Гімназії № 6 м. Харкова;

– Фольклорний гурт “Щебетушки” (6-8 років), Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості;

– Фольклорний гурт “Щебетушки” (9-12 років), Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості;

2 місце - Фольклорний гурт «Ой рано-рано», Дитячої музичної школи №7 ім. М.П. Мусоргського;

1 місце - Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ.

Старша вікова категорія:

 2 місце - Фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень;

1 місце - Народний фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ.

Студентська молодь:

3 місце - Чоловічий ансамбль «Суголосся» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв;

2 місце - Народний фольклористичний гурт «Слобожаночка» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв;

1 місце - Фольклористичний гурт «Фарби» Харківської державної академії культури.

Номінація «Фольклорно-етнографічні дійства»,

Молодша вікова категорія:

2 місце - Фольклористичний гурт «Веселка» Пісочинського Палацу культури;

1 місце - Народний фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ.

Вітаємо переможців , дякуємо учасникам, пантнерам та усім, хто долучився до свята української традиційної культури  і з нетерпінням чекаємо на нову зустріч!

10102021 2

10102021 3

10102021 4

 

e-max.it: your social media marketing partner