Обмін досвідом у галузі охорони НКС | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Обмін досвідом у галузі охорони НКС

 23.05.2 copy

Продовжується цикл практичних семінарів для директорів обласних центрів народної творчості та працівників, відповідальних за напрямок нематеріальної культурної спадщини “НКС в часи війни: алгоритм дій зацікавлених сторін та організацій культури”, який проводить Платформиа НКС–Україна, Центр розвитку «Демократія через культуру» (ДС) та Український центр культурних досліджень (УЦКД),

23 травня 2022 року співробітники  відділу дослідження нематеріальної культурної спадщини та креативних індустрій  ООМЦКМ взяли участь у черговій онлайн зустрічі  за підтемою «Обмін досвідом, важливість та потреба». Валентина Дем’ян (Центр розвитку «Демократія через культуру») розповіла про різні світові практики обміну досвідом у галузі охорони НКС: навчальні програми, онлайн-виставки, публікації у фахових журналах тощо. А Тетяна Цвігун, директор Вінницького ОЦНТ, представила досвід Центру в дослідженні обрядових хлібів. Практично двадцятилітня праця співробітників Вінницького ОЦНТ втілилась в альбомі “Хліби до свят і на пошану”, де описані близько 100 видів української обрядової випічки.

Загалом на заході було сплановано подальшу сумісну роботу ОЦНТ у моніторингу стану охорони НКС в умовах війни за допомогою розроблених в ході семінарів опитувальників для носіїв, зацікавлених організацій та ОЦНТ.

Сховати метелика