Представляємо до вашої уваги ХІV звітну онлайн-виставку студентів та викладачів Харківського фаховог | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Представляємо до вашої уваги ХІV звітну онлайн-виставку студентів та викладачів Харківського фаховог

 photo 2024 05 18 12 07 38

 

Представляємо до вашої уваги ХІV звітну онлайн-виставку студентів та викладачів Харківського фахового вищого художнього коледжу «Дарую майстерність»

Мистецтво викладачів, студентів і випускників Харківського художнього коледжу, що відоме не тільки в Україні, а й далеко за її межами, базується не тільки на кращих традиціях та наробітках класичного академічного мистецтва, але і відкрите до інших художніх напрямків, стилів та тенденцій у мистецтві. Мабуть тому, творчість людей, які пов’язані з коледжем настільки різноманітна та індивідуальна. В деяких роботах відчувається вплив імресіонізму, з його відображенням реальності через внутрішні враження у моменті «тут і зараз» та пріоритетом кольору над формою. Деякі автори працюють в реалістичній манері, з великою увагою до найменших деталей. А деяким до душі лаконічна але яскрава декоративна манера. Нерідко, викладачі та учні експериментують, використовуючи власні авторські прийоми, які додають роботам оригінального і різнопланового звучання. На виставці ви зможете побачити роботи у жанрах пейзаж, ню та натюрморт. Значна частина робіт присвячена нашому прекрасному і незламному Харкову.

Маючи славну історію, стоячи біля витоків художньої освіти у Харкові, виховавши не одне покоління талановитих майстрів, Харківський фаховий вищий художній коледж і сьогодні є важливою частиною мистецького та культурного життя Харкова, навіть у такі складні для нашої країни часи.

Запрошуємо ознайомитись з виставкою «Дарую майстерність» на наших інтернет-ресурсах:
Facebook: https://www.facebook.com/oblgalleryMS
Альбом: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=oblgalleryMS&set=a.995801745701636
Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna
Telegram: https://t.me/oblgallerymc

Віртуальна галерея сайту ООМЦКМ: https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/category/526-virtual-fine-art