З 2022 року активізувалася робота невеликих грантових організацій | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

З 2022 року активізувалася робота невеликих грантових організацій

photo 2024 05 21 12 14 33 

 

З 2022 року активізувалася робота невеликих грантових організацій, що, як правило, більш охочі до співпраці з новачками у сфері грантового менеджменту.

І про одну таку камерну, але дуже потужну фундацію ми сьогодні розповімо в рамках рубрики "Можливості для культури". Пані та панове, ІЗОЛЯЦІЯ!

ІЗОЛЯЦІЯ зароджувалася у 2010 році на території нині окупованого Донецька як неприбуткова недержавна платформа культурних ініціатив, а ідеєю для назви стала локація колишнього заводу ізоляційних матеріалів. І не зважаючи на вимушену евакуацію до Києва, фонд тяжіє до рідного міста, і Донецька область залишається в фокусі організації.

Фундація сприяє змінам в українському суспільстві через культурні проєкти. ІЗОЛЯЦІЯ працює з актуальними соціально-політичними темами на локальних і глобальних рівнях. Засобами художніх практик Фонд прагне змінювати громадську думку щодо політично чутливих тем та маргіналізованих спільнот.

У фонді наразі триває програма ZMINA: Rebuilding для підтримки українських митців, мисткинь і культурних організацій.

Тільки-но відбувся проєкт Ізоляції "Спадщина. Простір для роботи" що є програмою розвитку знань, досвіду та нетворкінгу для локальних операторів культури з метою переосмислення наявних місцевих культурних ресурсів.

Проєкт, що презентується - «Соледар. Солона історія», і знайомить широку аудиторію українців і громадян світу зі справжньою історією міста, відомого на увесь світ завдяки кухонній солі.

І це краплинка в морі цікавих проєктів від ІЗОЛЯЦІЇ, до яких і варто доєднатися! Особливо, якщо у вас є чудова ідея підтримки та розвитку культури вашої області. Слідкуйте за новинами та подавайтеся на актуальні конкурси на сайті

https://izolyatsia.org/ua/