«ПАМ’ЯТЬ, ЧЕСТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ! День Героїв України-23 травня 2024 р.» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«ПАМ’ЯТЬ, ЧЕСТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ! День Героїв України-23 травня 2024 р.»

 

 

23 травня Україна відзначає День Героїв, день, коли ми вшановуємо тих, хто з різних поколінь віддав своє життя за свободу, незалежність та майбутнє нашої держави.

Історія України мала багато періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

День Героїв – вшанування відваги та самопожертви борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, захисників України сьогодні.

Українські Герої – це українці, які жили в різні часи та епохи й захищали рідну землю від ворогів та окупантів. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди. Всіх, хто жертвує своїм життям, здоров’ям, часом, незалежно від статусу, статі, віку заради щасливого майбутнього України, заради незалежної і успішної країни, заради її перемоги і миру. Україна – сильна Героями!
Пам'ятаємо і пам'ятатимемо усіх, хто віддав своє життя за нашу свободу.
Ми безмежно вдячні усім, хто бореться зараз за нашу свободу, наше майбутнє і за незалежність України.

Світла пам’ять героям полеглим! Честь і слава героям живим!

Сьогодні ми ділимося відеопроєктом, «ПАМ’ЯТЬ, ЧЕСТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ! День Героїв України-23 травня 2024 р.», створеним головним режисером Обласного Центру культури і мистецтва Олександром Савенко, монтаж – Ганна Кобець.

https://youtu.be/YYcBf-4NddU