відкриття виставки творчих робіт «СКАРБНИЦЯ РОДУ: збереження та розвиток традицій» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

відкриття виставки творчих робіт «СКАРБНИЦЯ РОДУ: збереження та розвиток традицій»

 photo 2024 05 28 11 44 39

 

У травні відбулась ще одна знакова для нашого регіону подія -  учнів та педагогів Комунального закладу «Люботинський мистецький ліцей “Дивосвіт”» Харківської обласної ради у Верховній Раді України.

До уваги гостей представили понад 60 декоративних панно, які відтворюють орнаменти української вишивки різних регіонів України. Подію присвятили до Всесвітнього дня вишиванки. Роботи учні створювали під керівництвом педагогів - директора ліцею, вчителя мистецтва Світлани Волчкової, викладачів ліцею, заслужених майстрів народної творчості України Тамари та Олександра Вакуленків. Творчість учнів та педагогів ліцею вкотре довела, що мистецтво об'єднує та згуртовує навіть в умовах викликів війни.

Виставку стало можливим організувати за сприяння Апарату Верховної Ради України, народного депутата України Марії Мезенцевої у співпраці з Благодійним фондом «Мрій», народного депутата України Євгена Пивоварова у співпраці з БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова».