Нагородження переможців обласного пісенного онлайн - конкурсу «Наша пісня» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Нагородження переможців обласного пісенного онлайн - конкурсу «Наша пісня»

 photo 2024 05 28 14 31 25

 

Нагородження переможців обласного пісенного онлайн - конкурсу «Наша пісня», який проводився в період з лютого по травень 2024 року і в якому взяли участь 181 учасник з Харківщини.
Засновником та організатором  конкурсу є Харківський обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА.
Конкурс «Наша пісня» проводився з метою  популяризації української народної, сучасної, патріотичної пісні, збереження та відродження наших традицій і культури, піднесення національно – патріотичної свідомості та самоідентифікаціїгромадян.
Директор КЗ «ООМЦКМ» Віра Лагутіна відзначила велику зацікавленість виконавців до проведення цього патріотичного заходу, високу виконавську майстерність учасників конкурсу та нагородила переможців дипломами та пам’ятними сувенірами.
В рамках нагородження, переможці долучилися до майстер – класу від голови журі конкурсу, заслуженої артистки України Олени Шишкіної.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків усім учасникам під мирним небом України. Наближаймо нашу Перемогу нашою піснею!