Сьогодні в рубриці #МитціХарківщини розповідаємо про художницю Тетяну Нікітіну. | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Сьогодні в рубриці #МитціХарківщини розповідаємо про художницю Тетяну Нікітіну.

 photo 2024 05 28 14 47 01 copy

 

Переслано Мистецтво Слобожанщини https://t.me/oblgallerymc

-Мене звуть Тетяна Нікітіна. Мені 52 роки, харків'янка.
Я не маю художньої освіти. За фахом я лікар ветеринарної медицини. Працювала в останні кілька років менеджером із продажу. До малювання дійшла зовсім випадково у 2016 році.

-Спочатку це були акрилові фарби та полотно на картоні. Через кілька років я спробувала техніку олійного живопису, спочатку пензлями, потім мастихіном. І тепер це мій основний матеріал. Щоб освоїти малювання на початкових етапах, шукала в інтернеті майстер класи, уроки з живопису.

-Мені подобається малювати краєвиди, особливо після моїх подорожей, де на полотні я переношу не тільки саме місце, але і ті емоції, які я відчувала, коли там знаходилась. Люблю малювати квіти. Майже всі мої роботи написані у стилі реалізму.

-Подобається експериментувати, пробувати різні техніки малювання. Я продовжую вчитися на цікавих для мене майстер-класах в інтернеті. Брала участь у двох фестивалях 2019 та 2020 років Namet Fest під Харковом, де показувала свої роботи. То був мій перший досвід участі у виставках.

-Мрію про проведення персональної виставки моїх робіт у рідному місті,організацію майстер класів з малювання для діточок, участь у Чугуївському міжнародному пленері та створення творчої резиденції у Карпатах. Мої картини знаходяться у приватних колекціях України, Іспанії, Пакистану.

-За ці вісім років написано вже понад 200 робіт, різної техніки, різних розмірів. Але, мабуть, найбільше я люблю малювати мінікартини, це коли розмір полотна від сірникової коробки до 10х10см. Для мене це якийсь особливий релакс і магія роботи тоненькими пензлями.