Пропонуємо вашій увазі онлайн-виставку, яка є результатом фестивалю-конкурсу традиційної народної ку | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Пропонуємо вашій увазі онлайн-виставку, яка є результатом фестивалю-конкурсу традиційної народної ку

photo 2024 06 01 13 00 10

 

Пропонуємо вашій увазі онлайн-виставку, яка є результатом фестивалю-конкурсу традиційної народної культури “Кроковеє коло”.

Головним завданням Фестивалю-конкурсу є залучення дітей та молоді до активного дослідження, відтворення та популяризації найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини та декоративно-ужиткового мистецтва свого краю. Серед таких напрямків як звичаї та обряди, автентичний спів на конкурс були представлені роботи за напрямком "Художні ремесла".

Всього на виставку представили свої роботи 52 учасника за сімома напрямками декоративно-ужиткового мистецтва: бісероплетіння, витинанка, вишивка, кераміка, лялькарство, писанкарство та розпис. Серед робіт можна побачити бісерні гердани, браслети та силянки, багатошарові та одношарові витинанки, вишиті панно, керамічні вироби та композиції, народні ляльки, писанки та розписані побутові предмети – панно, горщики, тарелі, дівочі аксесуари, дощечки та лопатки. Переглянути виставку також можна у віртуальній галереї Центру:

https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/category/642-vistavka-dekorativno-prikladnogo-mistetstva-krokove-kolo