Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва напередодні свята Купала за | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва напередодні свята Купала за

 photo 2024 06 04 14 31 50

 

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва напередодні свята Купала запрошує взяти участь у виставці декоративного розпису «Купальські квіти Харківщини».

Основна ідея виставки: шляхом творчого втілення у своїх роботах всебічно висвітлити тему свята Купала, одного з найулюбленіших та найочікуваніших народних свят на Харківщині. Пропонуємо майстриням/ам порефлексувати на цю тему на свій розсуд і передати за допомогою своєї творчості все різнобарв'я свята у декоративних творах, уквітчаних польовими квітами й травами.

Вимоги до участі:

-Від одного учасника/ці приймається максимум дві роботи у форматі файлу JPG. Техніка - декоративний розпис (петриківський, самчиківський тощо).

-Готові роботи надсилайте на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою "Виставка декоративного розпису" та зазначенням у листі назви роботи, а також ПІБ автора/ки, місце проживання, техніка, розмір і рік створення роботи. Так само, за можливості, слід підписати сам файл з твором.

-Просимо подбати митців/мисткинь про якість наданих оцифрованих робіт у вигляді скану чи фотографії. Їх якість не повинна бути менше розміру 1280×720 (HD) або 300 dpi.

-Просимо вас врахувати, що на фотографії не може бути нічого окрім самого твору та за бажанням авторського підпису.

Роботи приймаються до 20 червня включно. Всі роботи будуть презентовані у форматі віртуальної виставки, яку буде розміщено на ресурсах Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва 22 червня 2024 року.