КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 7 шт. )

У «поросячих перегонах» перемогла 75-денна Тетчер

e-mail Друк

Владислав Зіпунов ледве утримував на руках свою вихованицю ТетчерВперше в рамках фестивалю «Печенізьке поле» проходили поросячі перегони. Всього було представлено 19 «спортсменів» з різних районів Харківської області. Перемогла чарівна Тетчер з Куп'янського району. Її господарю Владиславу Зіпунову за гідну підготовку «бігунки» подарували баранчика.

Спортсменів напередодні перегонів тримали голодними, щоб вони бігли за їжуТетчер всього 75 днів від народження. Але незважаючи на такий юний вік, вона майже вдвічі більше своїх ровесниць. Владислав, який відрізняється високим зростом і силою, ледь утримував свою вихованку на руках.

Зпочатку намагалися мотивувати поросят їжею, щоб вони скоріше добігли до фінішу«Вона дуже нервує. Такої кількості народу вона ніколи не бачила, взагалі вона дуже ранима і примхлива, як справжня дама, - каже Владислав. - Великі розміри свинки - не тільки через рясне харчування. Це суміш породи «Полтавський велетень» та «Українська степова».

Згодом стало ясно, що прискорити бігунів можна лише підштовхуючи ззаду. Фото Віктора КочетоваПерші забіги поросят відвідали міністр культури Михайло Кулиняк, губернатор Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов та інші почесні гості. І наче не захотівши вдарити в бруд обличчям перед українськими чиновниками, свинка з ім'ям знаменитої англійської залізної леді-політика відразу ж показала хороший результат, прийшовши на фініш першою.

Кожну свинку одягнули у спортивну манішку із кличкою спорстмена. Фото Віктора КочетоваВсього у перегонах взяли участь 19 поросят у віці від двох до трьох місяців, які захищали честь районів Харківської області. Всі вони були вбрані у спортивні манишки з кличками учасників забігу. Тут були і Пеле, і Патріот, і Ракета, і Бетмен.

У кожного тренера були свої секрети прискорення бігунів. Фото ДоZорСпочатку планувалося, що поросят будуть, як у справжніх перегонах, приманювати їжею на фініші, щоб вони якомога швидше пробігали дистанцію. Але, мабуть, часу для тренувань було недостатньо, і успіх бігунів визначали їх тренери: вони просто підганяли своїх підопічних ззаду.

Маленька Тетчер удвічі більше за своїх одноліток. Фото ДоZорПереможців поросячих перегонів нагороджували на головній фестивальній сцені ввечері. Третє місце зайняло порося на прізвисько Рюша. Його тренеру Валентину Рибалко вручили нагороду - гусака. Другим стало порося Вася, тренера якого Олександр Педан та Андрій Доманський нагородили козеням.

Переможницею стала важновісна Тетчер. Її тренеру Владиславу Зіпунову вручили баранчика, якого Владислав пообіцяв назвати Борею.

e-max.it: your social media marketing partner