Етнокоролевою Слобожанщини стала Діана Гаркуша зі Зміївського району | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 5 шт. )

Етнокоролевою Слобожанщини стала Діана Гаркуша зі Зміївського району

Етнокоролева Слобожанщини Діана ГаркушаНа головній сцені «Печенізького поля - 2011» дівчата з районів Харківської області змагалися за звання «Красуня фестивалю». Етнокорона з квітів дісталася Діані Гаркуші зі Зміївського району, яка не тільки була визнана найкрасивішою, а й найталановитішою серед слобожанських дівчат.

Олександр Доманський підкреслив, що капелюшок від Каті Осадчої важлива, але не достатня складова для переомогиЖурі оцінювало не тільки красу претенденток на звання слобожанської королеви, а й їхні таланти.

„Нам було непросто обрати найкращу дівчину, бо у багатьох з них була і приваблива зовнішність, і яскрава артистичність, - розповідає член журі директор обласного центру культури та мистецтва Тетяна Іщенко. – Дуже допоміг нам завсідник різноманітних конкурсів відомий танцюрист, викладач, член журі телешоу „Танцюють усі” Олексій Литвинов, який працював у складі журі конкурсу „Красуня фестивалю”. Він добре знається на конкурсній специфіці і швидко визначає артистичний рівень учасниць”.

ЗЖурі було нелегко обрати одну з найчарівніших та найталановитіших дівчат Слобожанщиниа умовами конкурсу, дівчата повинні були дефілювати у етнокостюмах, сплести віночки з використанням геральдичної символіки районів, які вони представляли, а також проявити свої артистичні здібності - заспівати, станцювати або прочитати монолог.

Кожна дівчина вплела у свій віночок якусь деталь геральдичної символіки її районуІ все ж переможниця цього конкурсу виявилася не тільки найбільш талановитою, але і найкрасивішою. Етнокорона з квітів дісталася Діані Гаркуші зі Зміївського району. Крім титулу «Красуня фестивалю» їй дістався і головний приз - монітор.

Всі чарівні учасниці конкурсу отримали букети квітів і косметичні набори. Також журі визначило переможниць у номінаціях «Русалонька», «Талант» та «Спецприз від оргкомітету».
Ведучими конкурсу були відомі українські шоумени Андрій Доманський та Олександр Педан.