КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У Харкові науковці розглянуть питання міжкультурного та міжрегіонального суспільного діалогу

e-mail Друк

 20 05 2015

   22-23 травня 2015 року департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва (Харків, вул. Пушкінська, 62) проведуть щорічну науково-практичну конференцію «Традиційна культура в умовах глобалізації: платформа для міжкультурного та міжрегіонального культурного суспільного діалогу».

   Головними напрямами роботи конференції будуть актуалізація, збереження та розвиток надбань традиційної культури задля встановлення якнайширшого та найбільш ефективного діалогу між представниками різних націй та культур, регіонів та країн.

   У конференції візьмуть участь понад 70 провідних науковців із України, Росії та Молдови. Цей захід об'єднає представників вітчизняної наукової спільноти Івано-Франківська, Києва, Львова, Полтави, Рівного, Сум, Харкова, Черкас, Чернігова, Ялти (АР Крим). Досвідчені мистецтвознавці, культурологи, музеєзнавці, історики, педагоги, фахівці в галузі народної музики, майстри декоративного мистецтва та представники національних культурних товариств презентуватимуть свої наукові ідеї, теоретичні надбання і практичні здобутки. За матеріалами конференції буде видано збірку тез доповідей, з якою можна ознайомитися в усіх відомих бібліотеках України.

   Конференція проводиться в рамках міжнародного шевченківського літературно-мистецького свята        «В сім'ї вольній, новій»

   Урочисте відкриття конференції відбудеться 22 травня о 12.00.

Програма науково-практичної конференції

e-max.it: your social media marketing partner