Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Історико-культурний проект «РОДОВІД».

e-mail Друк

 121

Історико-культурний проект «РОДОВІД».

29 лютого 2016 р. об 11.00 у Харківському кризовому інфоцентрі (вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція для представників засобів масової інформації щодо історико-культурного проекту «РОДОВІД».

В рамках проекту, який реалізується Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва спільно з Харківським приватним музеєм міської садиби, з 1 грудня 2015 р. до 1 квітня 2016 р. проводиться Конкурс дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді за номінаціями «Фотографія на пам’ять», «Кращий сімейний архів», «Сімейний літопис», а з 2 березня по 1 квітня буде працювати перша в Україні генеалогічна виставка «ДЕРЕВО РОДУ».

На генеалогічній виставці (КЗ «ООМЦКМ», вул. Пушкінська, 62, другий поверх) будуть представлені генеалогічні дерева як відомих на Харківщині родів, так і звичайних людей, чиї предки походили з дворян, купців, козаків, селян. Під час роботи виставки відбудеться комплекс заходів, серед яких конкурси, семінари, лекції відомих науковців, присвячені питанням генеалогії та геральдики Слобожанщини, виставки документів та літератури із архівів та бібліотек міста тощо. У березні Харків перетвориться на столицю української генеалогії, до якої завітають кращі професіонали цієї сфери!

На прес-конференції, що відбудеться напередодні відкриття виставки, будуть обговорюватися події останніх трьох місяців, плани по проведенню заходів та безкоштовних консультацій для дітей – учасників конкурсу, для всіх тих, хто хоче розпочати вивчення свого роду.

Детальніше інформацію про конкурс та план наукових та культурно-мистецьких заходів в рамках проекту представлено ТУТ.

У прес-конференції візьмуть участь: Володимир Маслійчук (спікер), Андрій Парамонов (ХПММС), Оксана Бугайченко (ООМЦКМ), Ольга Черемська (Харківський літературний музей), Антон Бондарєв (фундація «Харьков манящий»), номінанти Конкурсу дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді.

e-max.it: your social media marketing partner