Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

П Л А Н проведення заходів в рамках історико-культурного проекту "РОДОВІД"

e-mail Друк

 121 copy

02.03 середа 16.00 − відкриття виставки «ДЕРЕВО РОДУ».

04.03 п’ятниця 11.00 − виставка «Генеалогічні джерела у бібліотеках Харкова» (науково-дослідний відділ документознавства, колекцій рідкісних видань і рукописів ХДНБ ім. В.Г.Короленка; відділ книжкових пам'яток, цінних видань і рукописів ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна);

14.00 − нагородження номінантів Конкурсу дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді.

05.03 субота 14.00 − «Харківський «Первак». Лекція про все, що Харків уперше подарував світу (фундація «Харьков Манящий»).

07.03 понеділок 16-00 − «Шерше ля фам»  -лекція про великих харків’янок (фундація «Харьков Манящий»).

09.03 середа 16-00 − інтерактивна музична лекція «Харківські Камени» (фундація «Харьков Манящий»).

10.03 четвер 13.30 − інтерактивна гра «Мій родовід: від витоків до сучасності» (співробітник Харківської обласної бібліотеки для дітей Наталія Саліна);

15.00 − презентація «Генеалогія селянських родів села Великий Хутір Черкаської області»,( редактор сайту села Великий Хутір, член Національної спілки краєзнавців України Віктор Козоріз).

11.03 п’ятниця 10.00 − екскурсія у Державний архів Харківської області для переможців I-го етапу Конкурсу дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді;

15.00− лекція «Генеалогія дворян Харківської губернії, що походять із козацької старшини слобідських полків» (канд. іст. н., науковий співробітник Інституту історії України НАН України Олександр Алфьоров, м. Київ);

17.00 − вечір романсу.

12.03 субота 14.00 − «Як би солодке продати?» − лекція про маркетингові ходи «шоколадних» королів минулого (фундація «Харьков Манящий»).

14.03 понеділок 16.00 − інтерактивна лекція «Листівка, народжена у Харкові» (фундація «Харьков Манящий»).

15.03 вівторок 14.00 − презентація «Генеалогія козацьких родів Слобідської України. Роди Чепела, Гордієнко, Надточій, Мовчан»; представлення продукції агрофірми «Мрія»;

16.00 − вечір української народної пісні.

16.03 середа 11.30 − семінар «Геральдика міст та сіл України» ( автор малого гербу України, док. іст. н. Андрій Гречило, м. Львів).

17.03 четвер 12.00 − лекція «Генеалогія роду архітектора Шольца, генеалогія башкирських родів та ін.»  (дослідником Олександр Краковський, м. Київ);

14.00 − виступ дослідників свого родоводу.

18.03 п’ятниця 16.00 − презентація нового документального фільму «Триумф бесчестия», присвяченого подіям лютого-березня 1943 року на Харківщині (директор Харківського приватного музею міської садиби Андрій Парамонов).

19.03 субота 11.00 − лекція «Дослідження генеалогії роду Штейфонів. Генерал-лейтенант Б.О.Штейфон» (директор Харківського приватного музею міської садиби Андрій Парамонов; дослідник Артем Левченко, м.Чугуїв);

14.00 − лекція «Єврейська генеалогія» (фундація «Харьков Манящий»).

21.03 понеділок 16.00 − «Єврейські майси старого Харкова» − лекція та флешмоб-екскурсія по Харкову (фундація «Харьков Манящий»).

22.03 вівторок 12.00 − семінар «Генеалогія та геральдика шляхетних родів» (канд. іст. н., генеалог, геральдист Євген Чернецький, м. Біла Церква); лекція «Лицарі Харківської губернії» (дослідник генеалогії балтійських німців, канд. іст. н. Михайло Катін-Ярцев, м. Москва); зустріч з провідними генеалогами України (канд. іст. н. Валерій Томазов, Інститут історії України НАН України, м. Київ; історик-архівіст, генеалог Володимир Коротенко, м Полтава).

23.03 середа 12.00 − презентація концепції створення пішохідної туристичної зони в центральній частині Харкова (член Національної спілки краєзнавців України Віктор Козоріз).

24.03 четвер 16.00 − презентація оновленого сайту «Откуда родом» (директор Харківського приватного музею міської садиби Андрій Парамонов);

17.00 − презентація нових генеалогічних видань.

25.03 п’ятниця 12.00 − зустріч з представниками Фонду підтримки інформаційних проектів «Алгоніка» (м. Суми);

14.00 − презентація родоводу Рєпіних (директор Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна Світлана Бучаста, м. Чугуїв).

26.03 субота 14.00 − «Десята муза Харкова» − інтерактивна лекція за участю провідних художників України (фундація «Харьков Манящий»).

28.03 понеділок 12.00 − зустріч з представниками Дніпропетровського генеалогічного товариства.

29.03 вівторок 15.00 − презентація реліквій (метричні книги, сповідальні розписи часів Австро-Угорської імперії та Польської Республіки (1782-1944 рр.), що зберігаються у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня Івано-Франківської області.

30.03 середа 16.00 − лекція-екскурсія «Харків: реальна містика» (фундація «Харьков Манящий»).

31.03 четвер 16.00 − фінал конкурсу «Створи свою родинну історію» − сімейний майстер-клас (співробітник Харківського літературного музею Ольга Черемська).

01.04 п’ятниця 12.00 − закриття виставки, церемонія нагородження переможців Конкурсу дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді;

16.00− корпоратив «Старий цирк – гумор по-харківськи» (фундація «Харьков Манящий»).

e-max.it: your social media marketing partner