Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Соціокультурний проект «Сонячні діти»

e-mail Друк

 sun dit A2 2 web copy copy

9 червня о 16:00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться урочисте відкриття соціальної фотовиставки відомого херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик» під гаслом: «Я – дитина, я – не синдром Дауна!». Виставка є складовою частиною великого соціокультурного проекту «Сонячні діти», який реалізується ООМЦКМ у співробітництві із Харківською благодійною організацією батьків дітей з хромосомними особливостями та лікарів генетиків, Спеціалізованим центром для дітей з особливостями розвитку «ЛАДО», Харківською обласною бібліотекою для дітей та громадською організацією «Харківська платформа розвитку культури і туризму».

За статистикою ВООЗ у світі з синдромом Дауна народжується кожне 700-е немовля. Лише у Харкові понад 200 людей з синдромом Дауна. За наївність, відкритість і доброзичливість саме таких маленьких громадян і називають «сонячними дітьми», яких ми нерідко лише проводжаємо співчутливими поглядами, а то і взагалі не помічаємо. На щастя, не всі. Серед тих, хто зумів заглянути в душі цих діток, розкрити їхні характери, полюбити їх всім серцем, − відомий херсонський фотохудожник Олександр Андрющенко. В експозиції робіт майстра 47 чорно-білих та кольорових світлин − за кількістю хромосом у маленьких героїв.

Окрім масштабної фотовиставки О. Андрющенка, в рамках соціокультурного проекту «Сонячні діти» передбачено лекції про особливості людей із синдромом Дауна, заходи для дітей, спрямовані на виховання толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Буде надано вільний творчий простір для дітей з особливими потребами, в якому передбачено ряд творчих майстер-класів, квестів та ігор. Окрім цього, в рамках проекту передбачено фотовиставку Харківських «сонячних дітей».

Мета проекту «Сонячні діти»: привернути увагу до дітей із особливими потребами, сприяти їхній соціальній адаптації та повноцінному розвитку через творчість, а головне − популяризувати серед харків’ян розуміння того, що «інакший» − значить «особливий», а ні в якому разі не  «гірший».

Центр культури і мистецтва: www.cultura.kh.ua

Сайт Олександра Андрющенка: www.alexart.com.ua

Час роботи виставкового залу:

Пн.- Пт.  –  10:00 – 17:30; Сб., Нд.  –  вихідний

Адреса: вул. Пушкінська, б. 62, виставковий зал 2 поверху.

Телефон для довідок: (057) 725-12-44

Вхід вільний.

e-max.it: your social media marketing partner