Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Лекція Шелкової Н.В. «Символізм Біблії. Старий Заповіт. Буття. Частина 2»

e-mail Друк

  copy copy copy

25 серпня о 17:00  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з культурології Н. В. Шелкової з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Біблії. Старий Заповіт. Буття. Частина 2».

Біблію умовно можна поділити на дві частини: зображення світу до гріхопадіння людини (Буття. Гл.1,2) і після гріхопадіння (вся інша Біблія). Але, хоча людина відійшла від Бога і пішла за змієм-сатаною (і продовжує йти до теперішнього часу), Бог, у своїй безмірної любові, робить з давніх-давен до сьогодення одну за одною спроби повернути людину до себе, щоб вона знову здобула первісну подобу до Бога. Але «каїнова печатка» поки тяжіє над світом ...

У цієї лекції розкриваються проблема гріховності людини (сутність гріха, першородний гріх Єви та Адама та його сутність, вбивство Авеля Каїном і внутрішні причини цього, психологія агресії, будівництво Вавилонської вежі, содомський гріх), перші спроби Бога повернути людину до себе (всесвітній потоп і союз з Ноєм, союз з Авраамом), а також початок історії єврейського народу, що походить від Авраама й Сарри, складні колізії взаємин нащадків Авраама (Ісав і Яків, Йосип та його брати).

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка 130 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner