Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin 22.06

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Розпочинається новий проект!

e-mail Друк

 14509432 1194995333907391 90819816 n copy

Відділ інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва Обласного орагнізаційно-методичного центру культури і мистецтва інформує про початок нового культурно-дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг», який здійснюється у співробітництві з Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Ukranian Fashion  Educational Group та ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму» за підтримки Гете-інституту в Україні .

Метою проекту є дослідження ідентичності харків’ян через елементи одягу, і, в тому числі, дослідження мультикультурності харківської громади.

В рамках проекту передбачено проведення низки культурних заходів. Протягом жовтня харків’яни зможуть відвідати фотовиставку «Харків в обличчях» в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва, на якій будуть представлені фото із сімейних альбомів харків’ян, що віддзеркалюють культуру одягу, моду Харкова в різні роки ХХ ст., а також сучасний харківський стріт-стайл; виставку в скляній прибудові ХІМ ім. М. . Сумцова, що продемонструє колекції сучасних фешн-дизайнерів Харкова; тимчасову виставку в експозиції ХІМ ім. М. Ф. Сумцова «Харків: історичні етюди», із залученням властивих Харкову костюмів і аксесуарів ХІХ ст. Окрім того, в рамках проекту буде працювати лекційна платформа.

Особливістю проекту є те, що мешканці нашого міста зможуть самі долучитися до його створення, надіславши фото із сімейних альбомів з додаванням супровідної історії, яка б могла познайомити з тими, хто зображений на фото. Перевагу будуть мати фото у сучасному тій порі одязі з елементами національного костюму. Також планується розмістити фотографії з родинних архівів представників національно-культурних товариств, які б допомогли прослідкувати зміни у зовнішньому вигляді містян у ХХ століття адже Харків мультикультурне місто.

Урочисте відкриття проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг» відбудеться 20 жовтня о 15.00 год. в приміщені Харківського історичного музею (м. Харків, вул. Університетська, 5).

Урочисте відкриття виставки «Харків в обличчях» відбудеться 25 жовтня о 17.00 год. в приміщені Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (виставкова зала ІІ поверху).

Про дати та час  заходів, які буде проведено в рамках проекту буде проінформовано додатково.

Телефон для довідок (057) 725 12 44.

e-max.it: your social media marketing partner