Публічні діалоги щодо мультикультурності та ідентичності міста | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Публічні діалоги щодо мультикультурності та ідентичності міста

 logo copy

4-го листопада о 16.30 у Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться заключний захід «Харківського трельяжу» − «Публічні діалоги А.Ю. Корнєва й О.В. Коваля щодо мультикультурності та ідентичності міста». Яскраві та цікаві співбесідники: корінний харків’янин і людина, для якої Харків став рідним уже в зрілому віці. Наскільки однакове в них сприйняття міста, чи дотичне воно з сприйняттям кураторів, учасників і відвідувачів проекту? Про це послухаємо й поговоримо вже у п’ятницю.

Андрій Юрійович Корнєв - історик, культуролог, літератор, кандидат мистецтвознавства, головний редактор видання «ПроАРТ», працює в ХДАДМ. Серед його наукових інтересів проблема "своїх" та "чужих" в історико-культурному контексті.

Олег Володимирович Коваль - мистецтвознавець, культуролог, семіотик, лінгвіст, член Національної спілки художників України (секція мистецтвознавство). В даний час завідувач кабінетом історії мистецтва, викладач історії мистецтва Харківського художнього училища, шеф-редактор журналу прикладного мистецтва і антикваріату «Anima Rerum / Душа речей». Основна область його наукових інтересів − семіотика культури, мови і мистецтва. Займається також проблемами лінгвістики дискурсу і лінгвоестетики. Автор понад 100 статей з питань загального мовознавства, теорії мистецтва і культури. Працює над дисертаційним дослідженням, присвяченим вербально-візуальному синтезу в теорії і практиці візуального мистецтва ХХ-ХХI століть.

Відкритими діалогами завершується двотижнева програма дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг». Цей проект створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut».

В рамках проекту було проведено низку виставок, лекцій та дискусій, де організатори намагались продемонструвати трансформацію виявів мультикультурності міста через одяг харків’ян ХІХ-ХХІ ст.

Кураторською групою проекту стали: Марина Конєва (Муніципальна галерея), Олександра Гендзюровська (ХІМ), Оксана Бугайченко (ООМЦКМ), Марина Лосєва (UFEG).