Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на персональну виставку гобеленів Олега Слєпцова «Архітектурний пейзаж»

e-mail Друк

 arhit peizag5 web copy

 

З 10 по 26 листопада 2016 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка гобеленів Олега Слєпцова «Архітектурний пейзаж» (м.Київ).

Творча діяльність Олега Слєпцова вражає своїм розмахом. Будучи одним з провідних архітекторів України, реалізовуючи міжнародні архітектурні проекти (зокрема масштабну резиденцію Kempinski Palm Jumeirah в Дубаї), будучи викладачем, професором, доктором архітектури, він розкриває свій талант і невпинно розвивається як композитор, майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Одним з улюблених занять Олега Слєпцова є створення гобеленів. Вибравши такий непростий і часто ігнорований чоловіками вид творчості, автор привніс в нього своє власне бачення і стилістичні особливості. Основна тематика робіт - архітектурні пейзажі, а головні об'єкти - сакральні споруди, історичні міські ансамблі. Автор багато подорожує по Україні і світу. Надихаючись архітектурною спадщиною, Олег Слєпцов показує її з нової естетичної сторони, віртуозно втілюючи в своїх гобеленах. Особливостями творів є висока майстерність, мальовничість, експериментальні колористичні і композиційні рішення. Крім того, архітектурні гобелени Олега Слєпцова, наповнені динамічністю, теплою енергетикою і романтизмом, що пробуджують глядача до творчого і чуттєвого розвитку, і ще раз підтверджують фразу німецького теоретика мистецтва Фрідріха Шеллінга: «Архітектура - застигла музика».

Довідка: Олег Семенович Слєпцов - народився 18 січня 1958 року в місті Харкові. Архітектор, музикант, художник, вчений, викладач. Доктор архітектури (2000), професор (2002), лауреат Державної премії України в галузі архітектури (2000), Заслужений архітектор України (2008), Член Національної спілки архітекторів України (НСАУ) (1988), дійсний член (2000) і член президії Української академії архітектури, іноземний член Російської академії архітектури і будівельних наук (2012). Професор, член-кореспондент Міжнародної академії архітектури в Москві (2013). Автор 150 наукових робіт, в тому числі 11 монографій, підручників та навчальних посібників, 15 патентів України та авторських свідоцтв СРСР.

У 1980 році закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. Працював в науковому відділенні КиївЗНДІЕП. У 1992 році став генеральним директором Науково-проектного архітектурного бюро «ЛІЦЕНЗіАРХ». З 2010 року - завідувач кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування в Київському Національному університеті будівництва і архітектури. Спроектував близько 330 будівель (в тому числі 80 православних храмів і комплексів) в 55-ти містах України і за кордоном. На острові Palm Jumeirah в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) побудований комплекс резиденцій Kempinski Palm Jumeirah.

Гобеленами займається 15 років. За останні роки відбулося більше 40 персональних виставок Олега Слєпцова в Україні і за кордоном, зокрема в Оксфорді (Велика Британія) та в  Кракові (Польща). Художні твори знаходяться в Національному заповіднику «Софія Київська», Черкаському обласному художньому музеї, Картинній Галереї Кам'янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника, Чернігівській Галереї сучасного мистецтва «Пласт-Арт», приватних колекція в Україні та закордоном.

З художніми роботами Слєпцова О.С. можна ознайомитися на сайтах: www.sleptsov.org; www.licencearch.com.ua

Урочисте відкриття 10 листопада о 17:00

Під час роботи виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:

16 листопада о 17:00 - лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Біблії. Старий Заповіт. Книги Іони, Еклесіаста і Пісня пісень Соломона». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.

18 листопада о 17:00 - лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Схід у творчості сучасних українських художників». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

23 листопада о 17:00 - вечір харківської музики від солістів Харківської філармонії: Василя Дмитренко (заслуженого артиста України), Олександра Склярова (заслуженого діяча мистецтв України), Альбіни Житеневої (лауреата міжнародних конкурсів).

На всі заходи вхід вільний_________________________________________________

Адреса: Україна, м Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи)

Час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви.

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: www.culturа.kh.ua; VK: Галерея Искусство, Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

 

e-max.it: your social media marketing partner