Запрошуємо на лекцію О.В. Коваля з мистецтвознавства «Ню: природа і можливості жанру» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію О.В. Коваля з мистецтвознавства «Ню: природа і можливості жанру»

 05ace98dc68da5ff7925099763f copy

9 грудня о 18:00  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Ню: природа і можливості жанру». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

Лекція мистецтвознавця Олега Коваля «НЮ: природа і можливості жанру»  присвячена витокам, формам існування і стилістичній своєрідності такого жанру образотворчого мистецтва, як «НЮ». Спираючись на відоме судження британського мистецтвознавця Кеннета Кларка («Нагота в мистецтві», «Цивілізації») про те, що «оголене тіло в образотворчому мистецтві не тема, не мотив, не предмет, а сама форма», лектор прагне розвести «образотворчу наготу» за двома тематичними рубіжами: 1) жанрово-стилістичному, тематичному і 2) формально-пластичному. Особливу увагу приділено поетиці «НЮ» в образотворчій практиці Зінаїди Серебрякової.

Довідка. Олег Володимирович Коваль - мистецтвознавець, культуролог, семіотик, лінгвіст, член Національної спілки художників України (секція мистецтвознавство). Основна область його наукових інтересів - семіотика культури, мови і мистецтва. Займається також проблемами лінгвістики дискурсу і лінгвоестетикі. Автор понад 100 статей з питань загального мовознавства, теорії мистецтва і культури. Працює над дисертаційним дослідженням, присвяченим вербально-візуальному синтезу в теорії і практиці візуального мистецтва 20-21-го століть. Зараз Олег Коваль є зав. кабінету історії мистецтва, викладачем історії мистецтва Харківського художнього училища. Шеф-редактор журналу прикладного мистецтва і антикваріату «Anima Rerum / Душа речей».

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Сховати сніг