Підсумкова фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Підсумкова фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники»

 fnX 16 copy

 

З 22 грудня 2016 по 6 січня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися 10-а підсумкова фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники». На виставці будуть представлені роботи минаючого 2016 року різних стилів, жанрів та напрямків (пейзажна, панорамна, портретна і вулична фотографія) як початківців, так і фотографів з великим стажем, з метою найбільш повно представити зріз сучасної харківської фотографії.

Актуальність і популярність такого виду мистецтва, як фотографія, в зв'язку з розвитком сучасних медіа (особливо - інтернету), з кожним днем ​​зростають все більше і більше. Поширення фотографії відкриває можливість творчої реалізації для широкого кола людей, і в той же час - створює величезну конкуренцію. Одним із засобів не загубитися серед такого візуального розмаїття, знайти свій власний стиль і коло однодумців, є творчі фотографічні об'єднання.

У 2006 році в нашому місті з'явилась громадська організація «Харківський фотоклуб». Перевагою цієї організації є відкритість і взаємопідтримка: в ній перебувають люди різного віку, різного досвіду і з різними смаками та поглядами. Головне завдання «Харківського фотоклубу» - надання всім людям, небайдужим до фотографії, можливості для спілкування, обміну досвідом та спільної творчості. В рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фотопоходи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

Учасники виставки: Олександр Маляренко, Микола Довбиш, Катерина Погрібна, Людмила Санжаревська, Тетяна Юрченко, Костянтин Костін, Валерій Голоха, Євген Брезицький, Лідія Цапко, Ірина Деркач, Тетяна Бутвіна, Зоя Костіна, Вікторія Стремовський, Сергій Воробйов.

Урочисте відкриття - 22 грудня о 17:00

4 січня о 17:00 - творча зустріч з учасниками Х підсумкової фотовиставки Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники»

____________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи)

Час роботи: ВТ - СБ 11:00 - 19:00, без перерви.

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: www.culturа.kh.ua; VK: Галерея Искусство, Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства