Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «TERREIDOS»

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Персональна фотовиставка жіночого портрету Валентини Хруслової «Чарівна і загадкова»

e-mail Друк

 1111177 copy copy

З 2 по 18 лютого 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна фотовиставка жіночого портрету Валентини Хруслової «Чарівна і загадкова».

Художні фотографії автора, для яких характерна висока якість, відрізняються великою різноманітністю жанрів: це і портрет, і ретро, ​​і фешн, і ню, і природні композиції. Особливе місце у творчості Валентини Хруслової займає жіночий портрет. Художні образи, які фотограф самостійно підбирає для своїх моделей, допомагають повною мірою розкрити особливості характеру і внутрішнього світу жінки, або показати іншу сторону, зовсім несподівану, але властиву її особистості. Моделями є жінки різного віку, в тому числі і діти. З жанром портрета фотохудожниця часто експериментує, виходячи за його межі. Ця різноманітність портретного мистецтва і буде представлена на виставці.

Однією з особливостей творчості Валентини Хруслової є робота з непрофесійними моделями, що представляє собою досить складний процес, який вимагає високої майстерності і особливого підходу в спілкуванні. І це приносить свої плоди, адже саме такі моделі часто здатні показати найбільш щирі та непідробні емоції.

Надихаючись творчістю фотографів зі світовим ім'ям, а також - класичним образотворчим мистецтвом, Валентина Хруслова знайшла свій стиль, що дозволяє розкрити красу жіночої душі у всіх її тонкощах та нюансах, при цьому, залишивши місце загадковості і таємниці. У роботах автора присутня ніжність, пристрасть, ліричність і експресія - увесь спектр емоцій і настроїв, покликаних показати унікальність і багатогранність кожної жінки.

Урочисте відкриття виставки - 2 лютого о 17:00!

Під час роботи виставки відбудеться ряд заходів:

8 лютого о 17:00 - відкриття нового циклу лекцій з історії мистецтв «Усна монографія (до 150-річчя від дня смерті Жана Огюста Домініка Енгра)». Тема: «Становлення майстра, або « Жити в епоху змін ... »». Лектор - мистецтвознавець Пухарєв В. В.

9 лютого о 17:00 - лекція з циклу «Eхlibris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «Харківська «ЖВЛ». Микола Сумцов - етнограф від Бога, еталон харківця. Лектор - поет, культуролог, мистецтвознавець, літературознавець, етнограф, фольклорист Михайло Красиков

16 лютого о 17:00 - творча зустріч з автором фотовиставки жіночого портрета «Прекрасна і загадкова» Валентиною Хрусловою

17 лютого о 17:00 - відкриття нового циклу лекцій з мистецтвознавства «Аналіз однієї картини. Вміння бачити». Тема: «Меніни» Дієго Веласкеса». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

На всі заходи вхід вільний!

_______________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); Час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви.

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт:www.culturа.kh.ua; VK: Галерея Искусство, Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на YouTube - Харьковскийобластной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner