Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Персональна виставка художніх робіт Антоніни Анорічевої-Єрьомки «Українська рапсодія»

e-mail Друк

 ukrrap web copy

З 23 лютого по 11 березня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка художніх робіт (гобелен, живопис) Антоніни Анорічевої-Єрьомки «Українська рапсодія».

Творчість Антоніни Анорічевої-Єрьомки є надзвичайно багатогранною. Будучи висококваліфікованим майстром і теоретиком у сфері академічного живопису, художниця продовжує реалізовувати свій талант і в сфері декоративно-прикладного мистецтва, зокрема  гобелена.

Не дивлячись на візуальну лаконічність і спрощення форм, у творах Антоніни Анорічевої-Єрьомки відчувається деяка масштабність, яка виражається як у великому форматі багатьох картин, так і в композиційних рішеннях. Автору з успіхом вдається знаходити гармонію між монументальним і камерним. Простір, що розкривається в картині, здатен створити відчуття безмежної свободи, широти, і в той же час душевного спокою й умиротворення.

Гобелен займає особливе місце у творчості Анорічевої-Єрьомки. Виготовлення гобелена є складним процесом, що вимагає високої майстерності. Узагальненість композиції та форм контрастує з яскравим, барвистим колоритом. Селяни, сільські будиночки і пейзажі, що художниця часто зображує в роботах, наповнені стриманим піднесеним настроєм і натхненням. А саме село представляється ідилічним місцем, в якому людина може знайти спокій, стати ближче до природи і Бога.

Для творчості художниці характерний принцип виявлення великого в малому, духовного в простому, в тому, що часто не помітно, або не береться до уваги через побутову, рутинну суєту. У творах Анорічевої-Єрьомки відображаються ті місця, речі, явища, які викликали емоційний і душевний відгук у художниці. Ділячись своїми особистими враженнями з глядачем, автор, тим самим, наштовхує їх на свій внутрішній пошук і свої внутрішні відкриття.

Урочисте відкриття виставки - 23 лютого о 17:00!

Під час роботи виставки відбудеться ряд заходів:

28 лютого о 17:00 – зустріч-лекція з психології з циклу «Мистецтво жити», тема: «Готовність до подружнього життя. Як бути щасливим у родині». Лектор - психолог, філолог, журналіст Северіна Лорина Володимирівна.

1 березня о 17:00 – лекція з циклу «Символізм Священного тексту», тема: «Символізм Біблії. Новий Заповіт. Євангелія. Частина 2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.

3 березня о 17:00 – відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з директором і режисером Харківського академічного театру музичної комедії І. М. Ковалем

9 березня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки художніх робіт (гобелен, живопис) «Українська рапсодія» Антоніною Анорічевою-Єрьомкою

10 березня о 17:00 – лекція з мистецтвознавства з циклу «Енгр. Усна монографія», лекція № 2: «Між портретом і картиною, або в очікуванні зустрічі з Римом». Лектор – мистецтвознавець Пухарев В. В.

На всі заходи вхід вільний!

____________________________________________________________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); Час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви.

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: www.culturа.kh.ua; VK: Галерея Искусство, Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner