Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової

e-mail Друк

  . . copy

27 червня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелій. Проблема гріховності». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Христос проповідував близькість Царства Небесного, вчив як жити, щоб увійти в це Царство, зціляв хворих і навіть воскрешав мертвих. Але фарисеї не вірили в Нього, не бачили в Ньому Сина Божого, вимагаючи від Нього якихось особливих знамень на доказ свого божественного походження. Трагічний парадокс полягав у тому, що хоча прийшов Він до заблудлих овець Ізраїлю, іудеїв, але приймали Його вчення язичники і грішники. Особливо боляче Христу було нерозуміння Його учнями і неприйняття Його родичами і в своїй вітчизні. Що стосується фарисеїв і книжників, правовірних іудеїв, то вони не тільки не приймали Його вчення і не визнавали Його Христом, Месією, а й всіляко переслідували Його і бачили в Ньому порушника Божого Закону, того, хто зводить правовірних іудеїв зі Шляху істинного. Вони звинувачували Христа в тому, що Він спілкується з митарями та грішниками, що не миє рук перед їжею, не дотримується суботи, що було в їхніх очах страшним гріхом. Ісус викриває їх підступи. Розповідаючи притчі, Він показує праведність Його шляху і порочність, гріховність їх шляху.

При цьому, коли нещастя стосувалося самих фарисеїв, благали Христа допомогти їм, як це було у випадку хвороби і смерті доньки начальника синагоги, Іаіра. І Христос допомагав через те, що Йому було шкода їх. Він вчив людей і зцілював усіх, хто просив про допомогу, більш того здійснював чудеса годування тисяч людей декількома хлібами і рибками, бо він любив людей...

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка 130 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner