Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «TERREIDOS»

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової

e-mail Друк

  . copy

Запрошуємо на  лекцію Н.В. Шелкової «Символізм Євангелій. Проблема віри»

13 липня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелій. Проблема віри». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Звертає увагу на себе той факт, що Христос майже після кожного свого чуда зцілення казав: «Віра твоя спасла тебе». Отже, головне у зціленні - віра, віра в Бога, віра у Христа. Психологічний ефект віри у цілителя для зцілення знайомий з давніх-давен. Але тут важлива віра не тільки у те, що Христос може зцілити, але і в те, що Він - Син Божий, Месія, Спаситель. Спаситель від хвороб тіла і духу. Більш того, віра в Христа як Спасителя, Сина Божого дає можливість наблизитися до Нього, самому творити дива. Так, апостоли, проповідуючи Слово Боже, зціляли також людей, а Петро йшов по воді, як і Христос. На жаль, не тільки у фарисеїв, а й у людей, які знали Христа з дитинства - рідних і жителів Назарету, Ісус не знайшов глибокої віри у Його Богосинівство. Підтвердженням цього є ситуація, що сталася в рідному місті Христа - Назареті, де у Христа не вірили як у Месію, тому Ісус «І Він не вчинив тут чуд багатьох через їхню невіру» (Мф.13: 58), «і дивувався через їхню невіру» ( Мк.6: 5-6). Навіть учні не виявляли належної віри в Христа, тому і не могли зцілювати деяких людей, тому то Петро, ​​пройшовши по велінню Христа кілька кроків по воді, почав тонути, злякавшись бурі, тобто засумнівавшись у всемогутності Христа. І не раз Христос вигукував з болем, звертаючись до учнів і народу: «Маловірні!». Чи не стосується цей вигук Христа і до нас?

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка 130 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner