Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на відкрите інтерв’ю з директором театру ім. О.С.Пушкіна Сергієм Бичко

e-mail Друк

 223

25 липня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з директором Харківського державного академічного російського драматичного театру ім. О.С. Пушкіна Сергієм Бичко.

У продовженні проекту з популяризації театрів Харкова та Харківської області галерея пропонує відкрите інтерв'ю з директором Харківського державного академічного російського драматичного театру ім. О.С. Пушкіна Сергієм Анатолійовичем Бичко.

На зустрічі Ви зможете почути про основні художні напрямки і традиції театру, про творчий колектив, про популяризацію мистецтва серед молоді, про кращі досягнення театру в галузі театрального мистецтва, обговорити проблеми театру і задати питання.

Довідка: Харківський державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Пушкіна був створений у 1933 р. Очолив театр народний артист РРФСР Микола Васильович Петров - режисер Ленінградського академічного театру драми. Він приїхав до Харкова зі своєю трупою акторів, серед яких - вихованці студії при театрі: Л. Скопіна, К. Хохряков, В. Малінін, В. Еренберг та інші. Керівництво театром в перші роки здійснювали ще народний артист СРСР Анатолій Григорович Крамов, запрошений до Харкова з Московського театру МГСПС і народний артист України Микола Миколайович Синельников.

У 1933 році Харків був столицею, і в розпорядженні театру було своє видавництво, де випускалися книги, збірники статей і навіть щотижнева газета, яка так і називалася: "Театр Російської Драми". Була відкрита студія при театрі, перший в місті "Клуб працівників мистецтв", де проходили творчі вечори і знамениті капусники.

У дні 150-річчя Дня народження О.С. Пушкіна у 1949 році театру було присвоєно ім'я великого поета. У 1971 році театру було присвоєно звання "Академічний".

На початку 70-х років театр потребував оновлення. Новий головний режисер Олександр Сергійович Барсегян багато років пропрацював в столичних театрах Мінська і Києва, він - випускник Харківського театрального інституту, приїхав до Харкова створювати свій театр. Під його керівництвом були зроблені значні спектаклі, завдяки яким театр відразу піднявся на рівень провідних театрів України.

На огляді кращих вистав театрів України театр був нагороджений першою премією.

У різні роки були поставлені спектаклі "Макбет" В. Шекспіра, "Декамерон" Д. Боккаччо, «Чехов сміється»: по одноактним комедіям А.П. Чехова, "Поминальна молитва" Г. Горіна та інші.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner