Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової

e-mail Друк

 lekcia 3 noabra copy copy

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової «Символізм Євангелія. Страсний тиждень. Частина ІІ.»

3 листопада о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелія. Страсний тиждень. Ч.2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Останні дні життя Христа. Чим вони ознаменувалися? Великими психологічними і фізичними стражданнями. Учень Юда зрадив і продав свого Учителя, а потім ще й поцілував, даючи знак фарисеям та іудеям схопити Христа... Тим самим він обплював знак любові. Улюблений учень Петро тричі відрікся, клятвено відрікся від свого Вчителя... Під час останньої молитви Христа у Гетсиманському саду учні, яких Ісус попросив помолитися разом з Ним і тим самим підтримати Його, тричі засипали... Народ, якого Христос любив, жалів, навчав, зціляв, знущався над Ним і кричав Понтію Пілату: «Розіпни Його, розіпни!», тобто саме народ, по суті, послав Христа на розп'яття. І Його розп'яли... розіп'яли християнську любов... Але любов, як і Бога, розіп'яти не можна. І, будучи відданим, проданим, побитим, обпльованим, страждаючи неймовірно фізично і психологічно, Христос молиться про тих, хто Його продав, зрадив і розіп'яв. Бо Бог, сутність Якого Любов, не любити просто не може. І розіп'ята любов воскресла! Христос воскрес, переміг смерть, злість і ненависть, і з'явився після воскресіння ще 10 раз своїм учням і людям. Він дав учням заповідь вчити людей любити і прощати, а потім, на 40 день після воскресіння, вознісся до Свого Отця...

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка 130 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner