Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Шановні колеги!

e-mail Друк

 konkurs copy

Інформуємо вас про те, що Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошує відкритий конкурс учасників навчальних програм з підготовки ТОП менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.

Мета програми «Академія культурного лідера» — вдосконалення фаховості керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка тяжіє до цієї сфери діяльності.

Курс триватиме з травня 2018 до травня 2019 року та складатиметься з п’яти триденних модулів (необхідною умовою участі є відвідування усіх). Заняття проходитимуть у Сумах, Вінниці, Запоріжжі та Тернополі, але взяти участь зможуть представники усіх регіонів. За рік учасники засвоять такі напрямки: соціальні зміни та роль культурної роботи, розробка стратегії, оперативне впровадження та поточні теми розвитку культури.

Результатом навчання має стати розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури у конкретному місті/ОТГ учасника. Ті, хто виконає умови, отримають сертифікат Міністерства культури України.

Для участі необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше17:00 за київським часом 10 травня 2018 року резюме українською мовою (в довільній формі, не більше однієї сторінки), мотиваційний лист українською мовою (в довільній формі, не більше однієї сторінки); інформацію щодо населеного пункту та громади, яку представляє кандидат (за шаблоном), підтвердження можливості взяти участь у навчанні в зазначені терміни, а також два рекомендаційні листи (від роботодавця із підтвердженням його зацікавленості у навчанні та від особи в сфері культури, яка підтвердить досвід проектної роботи).

Участь у Академії є безкоштовною, витрати за проживання та харчування несуть організатори проекту, а от транспортні — за рахунок відряджуючої організації (або самих учасників).

Інформація про умови конкурсу розміщена за посиланням:

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245357253&cat_id=244913751

Запрошуємо вас залучити за можливістю своїх фахівців до вищевказаної програми.

e-max.it: your social media marketing partner