Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «TERREIDOS»

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В. «Символізм Корану. Частина 3»

e-mail Друк

 545 copy

22 травня 2018 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Корану. Частина 3». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Дана лекція присвячена викладу змісту і розкриттю символів другої сури Корану «Аль Бакара» («Корова»). Це, перш за все, п'ять стовпів (основ) ісламу: монотеїзм, п'ятиразова молитва, піст на місяць рамадан, паломництво до Мекки до храму Кааба і милостиня, а також головні приписи і заборони в ісламі. Також лектор розкриє слухачам сутність джихаду, який не обмежується відомою, та й то не в повній мірі, концепцією священної війни. Звертається увага на те, що Коран, на відміну від Біблії, носить більш конкретний характер і в силу цього викладає детальні приписи і заборони, що стосуються всіх сфер земного життя мусульман, особливе місце серед них займає розпорядження по відношенню до жінки і родинним правам та обов'язкам чоловіка і дружини, що й знайшло відображення в сурі «Аль Бакара».

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner