Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «TERREIDOS»

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Персональна виставка живопису Архімандрита Миколая (Анатолія Мороза) «Там в широкім полі воля… »

e-mail Друк

 afisha A Moroz

З 17 січня по 2 лютого 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису харківського художника Архімандрита Миколая (Анатолія Мороза) «Там в широкім полі воля… » (Т. Г. Шевченко). Куратор виставки – Наталя Миколаївна Лебедєва, голова релігійної громади.

Мальовнича українська природа у різних її проявах надихає художника усе життя. Саме ця тема, що є основною у творчості Анатолія Мороза, втілилась у яскравих та живих пейзажах і натюрмортах, що будуть експонуватися на виставці. Глядач зможе побачити нові роботи художника: Слобожанські та Кримські краєвиди, зроблені по старим етюдам та велике розмаїття натюрмортів.

Анатолій Мороз є Архімандритом православної Церкви України, але не дивлячись на це вже багато років реалізовує себе і в якості художника, бо вважає, що творчість також допомагає наблизитись до світу духовного. Будучи обізнаною в мистецтві і його історії людиною, Архімандрит Миколай знайшов свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, з виявленням основних природніх форм, декоративізм і плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.

Художник Анатолій Мороз не тільки зображує побачені в подорожах краєвиди та створені натюрмортні композиції, але й вдало передає відчуті при їх спогляданні стани. А багата українська природа може бути уособленням ментальності нашого народу, з його любов’ю до волі, краси і гармонії.

В роботах Анатолія Мороза просліджується велика цікавість к дослідженню оточуючого світу. Бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна настроїти людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.

З радістю запрошуємо на персональну виставку живопису харківського художника Архімандрита Миколая (Анатолія Мороза) «Там в широкім полі воля…», урочисте відкриття якої відбудеться 17 січня о 17:00!

 

Під час роботи  виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:

23 січня о 17:00 – зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Що ми знаємо і чого ми не знаємо про чоловіків. Мистецтво спілкування з ними». Частина 5. Лектор – психолог, філолог, журналіст Северіна Лорина Володимирівна.

24 січня о 17:00 – лекція М. М. Красикова «По сторінках історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна».

29 січня о 17:00 – цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін – невідомий художник». Лекція 14. Лектор – доктор мистецтвознавства Шило О. В.

30 січня о 17:00 – творча зустріч з Валентиною Олемпіюк-Вінниковою, переможницею у номінації «Живопис» у конкурсі митців Харківщини «Ненька», що проводився КЗ «ООМЦКМ» у 2018 році.

31 січня о 17:00 – творча зустріч з автором виставки «Там в широкім полі воля…» харківським художником Архімандритом Миколаєм (Анатолієм Морозом).

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00;

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Сайт: www.culturа.kh.ua;

Канал на YouTube – Харьковский областной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner