КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна фотовиставка Євгена Зубкова «За даллю – даль»

e-mail Друк

dal 2020 3 copy 

З 24 липня по 8 серпня 2020  року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна фотовиставка Євгена Зубкова «За даллю – даль».

На виставці дві країни, з якими пов’язані життя і творчість автора – Україна та Канада, відкриваються перед нами з іншого, доволі незвичного ракурсу. У роботах Євгена Зубкова ми можемо побачити різні верстви суспільства, субкультури зі своїми устоями і правилами, простори, близькі, але в той же час заховані глибоко в підсвідомість... Ті теми та персонажі, які залишаються непоміченими, або поміченими та ігнорованими, але які, часом, можуть передати більш повне уявлення про картину суспільства тієї чи іншої країни, і відчуття духу часу, що переживають люди.

Автор полюбляє експериментувати з фото: мультиекспозиція, графічні за своїм сприйняттям абстрактні композиції, розфарбовані фото, класичне стріт-фото, авторські прийоми.  За допомогою різних технік фотографїї, документальне поєднується з художнім, тим самим посилюючи те відчуття оточуючої реальності, яке автор намагається передати.

Запрошуємо вас зануритись у подорож фотографічними світами Євгена Зубкова, відвідавши виставку «За даллю – даль»!

 

Біографічна довідка:

Зубков Євген Олексійович народився 17 серпня 1950 року. У 1957 році пішов до школи, а в 1967 році продовжив навчання в ХПІ. Працював інженером та захопився фотографією.

Познайомився з провідними фотографами Харкова, у тому числі з членами групи «Время», фотографами Олегом Мальованим, Борисом Михайловим, Геннадієм Тубалєвим, Олександром Супруном і Олександром Ситниченко, з якими відбувалось дуже цікаве спілкування, була можливість подивитися їх фотографії та показати свої. Брав участь у різноманітних виставках та фотозаходах.

Змінив професію та працював фотографом у НДІ. В 1989 році став членом Спілки фотохудожників Харкова. В 1991 році брав участь у виставці в Художньому музеї в складі Спілки фотохудожників.

В 1996 році переїхав до Канади. У 1998 році Українська Канадська Культурна Федерація допомогла Євгену організувати виставку фотографії. В числі авторів, окрім Євгена Зубкова, були Олександр Супрун та Євген Павлов. В Канаді також були і інші виставки фотографій Євгена: в 2000 році – галерея «See Gallery», в 2005 – галерея «River Site», в 2009 – арткафе «Tango».

В 2015 році повернувся до рідного Харкова, де продовжує жити та фотографувати.

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc ; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

e-max.it: your social media marketing partner