КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Онлайн виставка дитячих робіт "Леся Українка: відома постать української культури"

e-mail Друк

 af vustavka vidoma postat 03 06 copy

З 3 червня 2021 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує онлайн виставку дитячих робіт образотворчого мистецтва обласних художніх шкіл та м. Харкова «Леся Українка: відома постать української культури" (до ювілею – 150-ї річниці з дня народження Л.Українки).

На виставці буде представлено 33 авторські роботи, виконані різними техніками образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за тематикою творів Лесі Українки. (КЗСМО «Валківська школа мистецтв» м. Валки; КЗСМО «Слобожанська школа мистецтв» ПГТ Кегічівка, КЗ СМО «Ізюмська художня школа ім. С.І. Васильківського» м. Ізюм, «Харківська дитяча художня школа № 1 ім. І.Ю.Рєпіна» м. Харків, КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат «Дивосвіт»» м. Люботин та Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №129).
Мета проєкту – популяризація літературного надбання Лесі Українки, знайомство із творчістю та життям видатної письменниці, її внеском в розвиток та збагачення культури нашої країни та світу. Проєкт розпочав свою діяльність у школах ще з лютого 2021 року. Постаті письменниці були присвячені тематичні уроки. Далі, учні самі обирали художній твір для прочитання, який їм до вподоби та, натхненні, репрезентували тематику твору в своїх роботах.
Як нам відомо, Леся Українка (справжнє ім'я – Лариса Петрівна Косач) – українська письменниця, перекладачка, фольклористка, культурна діячка, співзасновниця літературного гуртка «Плеяда» та групи Українська соціал-демократія. В сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Пропонуємо подивитись та познайомитись із постаттю Лесі Українки та її невичерпною глибиною творчості через яскраві, фантастичні та колоритні малюнки юних поціновувачів української культури.
Запрошуємо Вас долучатися до цікавого та незвіданного разом з нами!
Виставка працюватиме з 3 червня 2021 року за посиланнями: https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/category/464-onlajn-vistavka-ditjachih-robit-obrazotvorchogo-mistetstva-oblasnih-hudozhnih-shkil-ta-m-harkova-lesja-ukrayinka-vidoma-postat-ukrayinskoyi-kulturi-do-juvileju-150-yi-richnitsi-z-dnja-narodzhennja-lukrayinki

https://www.youtube.com/watch?v=-OmPh0HcM98

Довідки за тел.: (057) 725-12-46, (057) 725-12-47

e-max.it: your social media marketing partner