Перегляд та обговорення фільму "Чорний ворон" з істориком Сергієм Дейнеко | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Перегляд та обговорення фільму "Чорний ворон" з істориком Сергієм Дейнеко

 3112021 2

Запрошуємо всіх бажаючих 3 листопада о 18:00 на перегляд та обговорення фільму "Чорний ворон" з істориком Сергієм Дейнеко.

"Чорний ворон" - фільм про залишки буремних подій Української революції. Події відбувають в Холодному яру, місця сили і звитяги українців.

Після сумісного перегляду у Вітальні О.Довженка ми зможемо обговорити рівень акторської та режисерської гри між собою, розглянути історичні особливості стрічки із кандидатом історичних наук Сергієм Дейнеко.

Опис фільму:

Україна, 1922 рік. Період, коли шансів на збереження власної держави ставало все менше. Колишній офіцер УНР Іван на прізвисько Ворон разом зі своєю вагітною дружиною Тіно приїжджає до свого батька. Він зауважує, що місцевість поповнюють новоприбулі полки ГПУ. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються у його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини. Ця операція була проведена для зачистки всіх повстанців, які ще продовжували боротьбу проти радянської влади. Іван, на прізвисько, а не збирається терпіти знущання над власною сім'єю і рідним краєм, тому протистоїть загарбникам.

Жанр: історична драма

Режисер: Тарас Ткаченко

В ролях: Тарас Цимбалюк, Павло Москаль, Азізбек Абдурашидов, Андрій Мостренко, Олексій Тритенко, Наталія Сумська

Адреса: Пушкінська, 62, Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, 2 поверх