Перша зустріч із циклу бесід Михайла Красикова «Я пам’ятаю…», гість Володимир Новгородов | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Перша зустріч із циклу бесід Михайла Красикова «Я пам’ятаю…», гість Володимир Новгородов

 11022022

Мине ще декілька десятків років і наші милі серцю хрущовки стануть історичною забудовою, яку треба буде зберігати для історичного контексту. Чи не так?

А давайте в принципі поговоримо про те, що таке історична забудова, як її треба зберігати. Цікаво дізнатися, як створюються і реалізуються проекти реставрації історичних пам’яток. Чи будемо говорити про хрущовки? Навряд чи. Нас будуть цікавити зовсім інші історичні об'єкти.

Запрошуємо вас на бесіду із циклу «Я пам’ятаю». Обіцяємо цікавих співрозмовників:  ведучий і модератор бесіди – Михайло Красиков та спеціальний гість архітектор-реставратор, член-кореспондент Національної академії архітектури Володимир Новгородов.

Говоритимемо про проблеми охорони архітектурної спадщини, про цінність історичної забудови нашого міста, про Харків часів дитинства та юності нашого гостя, про його закордонні враження та зустрічі з цікавими людьми, які подарувала доля.

Дата: 11 лютого о 18 годині;

Адреса: Пушкінська, 62;

Контакти: (057) 725-12-36, 067 91 014 91;

Вхід вільний.

Захід відбудеться з дотриманням чинних вимог щодо запобігання поширенню COVID-19.