Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Пряма онлайн трансляція

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

logo zbirka

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

Календарь событий

Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Ошибка
  • JFile::copy: Cannot find or read file: 'http://www.cultura.kh.uaimages/stories/____1.jpg'
Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-

Анонсы Центра

Рейтинг статьи:
Пятница, 22 Сентября 2017 г.
Статья без перевода

article149

З 17 по 19 листопада 2017 року у приміщенні Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», м. Київ, відбудеться Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Фуете - 2017».

Засновник конкурсу – Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів. Мета конкурсу: пропагування кращих зразків української та світової культури, збагачення та пропагування українського хореографічного мистецтва, розвиток культурних зв’язків, обмін педагогічним та виконавським досвідом, новими формами хореографічної майстерності, творчий розвиток та духовне збагачення молодих талантів.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Вторник, 19 Сентября 2017 г.

 

3465

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  артист хору ІІ категорії – 3 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

-   заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та способи зв’язку;

-  заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів

з вклеєною фотокарткою;

-  копія документа, що посвідчує особу;

-  копія трудової книжки (за наявності);

-  копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-  творче резюме.

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з КП ХОР «ВАСАПТ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання документів:

Документи приймаються до 03.10.2017 року (до 12-00) за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

Дата, час та місце проведення конкурсу:

04.10.2017 року о 12-00, м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

Контактна інформація:

Відповідальний секретар Чарова Ганна Миколаївна.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Вторник, 19 Сентября 2017 г.

 

 1

Запрошуємо на відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з головним художником Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О.С. Пушкіна – Катериною Колесніченко.

22 вересня 2017 року о 17:00  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з головним художником Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О.С.Пушкіна – Катериною Колесніченко.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
( 1 шт. )
Вторник, 19 Сентября 2017 г.

IMG 5485 2017 web 1

21 вересня 2017  року о 16.00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва в рамках обласної  виставки виробів декоративного мистецтва з природних матеріалів «Творчі жнива» відбудеться творча зустріч з майстром травоплетіння Оленою Мєшковою.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
( 1 шт. )
Понедельник, 18 Сентября 2017 г.

 

timthumb copy copy copy copy

З 20 по 23 листопада 2017 року у м. Попрад (Словацька Республіка) відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Метою Фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

Організатори Фестивалю: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Словацька громадська організація «Амос» за підтримки Міністерства культури України та інших установ і відомств.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Вторник, 12 Сентября 2017 г.

 

 . 4000 7

16 вересня 2017 року о 15:00  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм діянь Христа». Лектор – канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Вторник, 12 Сентября 2017 г.

 

divovig ukr 2 1

Персональна виставка батику та художніх робіт харківської художниці і майстрині Наталії Владимирової «Декоративна Україна»

З 14 по 30 вересня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка батику та художніх робіт харківської художниці і майстрині Наталії Владимирової «Декоративна Україна».

На виставці будуть представлені роботи, виконані в техніці батик, графічні та живописні роботи, а також іграшки, виконані в оригінальній авторській техніці з використанням кави. Виставка присвячена декоративно-ужитковому мистецтву України.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Вторник, 12 Сентября 2017 г.

 

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

15 вересня 2017 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «Поезія як живопис». Лектор - етнограф, фольклорист, культуролог, мистецтвознавець, літературознавець, поет Михайло Красиков.

«Любите живопись, поэты!» – закликав Микола Заболоцький колег, запевняючи, що  «лишь ей, единственной, дано души изменчивой приметы переносить на полотно». Однак  можна й перефразувати класика, звертаючись до живописців: «Любите поэзию, художники!».

Чим цікава може бути поезія майстрам пензля, чи може поет словом працювати, як кольором і світлом, як візуалізується словесний образ – про це та багато іншого лектор розповість, гортаючи сторінки своєї книги віршів «Деревья детства. Чистая лирика» (2001).

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Пятница, 08 Сентября 2017 г.

 

svadba17 af web

З 11 по 30 вересня 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться виставка технічного обладнання і аксесуарів для організації весільних свят «Модне весілля».

Організатор виставки інтернет-портал «Pro-event» буде знайомити весільні агенції та гостей виставки з новітніми тенденціями  в декоративному оформленні  святкових церемоній. Під час роботи виставки буде проводитись низка презентацій за наступною програмою:.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
Пятница, 08 Сентября 2017 г.
Статья без перевода

graph 2 red arrow

Підвищення кваліфікації працівників культури у Центрі неперервної  культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Центр має ліцензійне право на підвищення кваліфікації керівних кадрів і спеціалістів за галузями знань 0201 Культура, 0202 Мистецтво; державних службовців та керівників (спеціалістів) державних підприємств, установ і організацій в галузі знань 1501 «Державне управління».

Центр здійснює науково-методичне забезпечення системи післядипломної освіти фахівців галузі культури та мистецтв, науково-дослідну роботу з проблем розвитку післядипломної освіти; культурно-освітню та просвітницьку діяльність.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статьи:
( 1 шт. )
Четверг, 07 Сентября 2017 г.
Статья без перевода

prirodni web

Виставка виробів декоративного мистецтва з природних матеріалів «Творчі жнива»

З 12 вересня по 7 листопада   2017 року  КЗ «Обласний  організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує обласну виставку виробів декоративного мистецтва з природних матеріалів «Творчі жнива».

З давніх давен природа була  джерелом матеріальних та духовних благ для людини. Живучи в гармонії з природою, людина прагнула  наповнити навколишній простір красою.  При виготовленні будь-якої речі народний майстер не тільки думав про її практичне призначення, але й не забував про красу. Краса і користь у його творчості завжди були невіддільні. З найпростіших матеріалів - дерева, каменю, глини, він створював справжні твори декоративно-прикладного мистецтва, у яких повсякчас   знаходила відображення природа. Сьогодні, живучи у час високих технологій, людина все рідше звертається до природи. Отже,  мета виставки – нагадати людям про те,  що мистецтво, виплекане рідними краєвидами, прадавніми звичаями й традиціями, змінює світ на краще.

e-max.it: your social media marketing partner

Страница 1 из 41