Шановні керівники та учасники вокальних колективів!
Запрошуємо вас долучитися до майстер класу "Проблемні питання формування діапазону співацького голосу"
Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту:
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт
З метою відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу Український інститут національної пам’яті створив просвітницький відеопроєкт «Війна і міф», який відтворює об’єктивну, науково вивірену інформацію про Другу світову війну, популяризує історію України та спростовує радянські й російські міфи, пов’язані з подіями періоду.
Сьогодні Харків – одне з тих міст України, що продовжує тримати оборону. Тут гримлять постріли, падають бомби, ворог додає все нових руїн.
️ Але незважаючи на все нас, харків’ян, живить віра у перемогу, віра у відновлення рідного міста. Нас плекає надія на повернення звичного ритму життя. Місто живе, працює. Працють і митці, відновлюючи красу
На честь Дня матері ми презентуємо виставку авторських вузлових ляльок «Ляльковий світ харківських майстринь».
️ Авторки, Юлія Соловйова та Марина Дубровська, відобразили у своїх творах традиції народного лялькарства і надбання української та світової культури в цілому.
Галерея «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ» запрошує художників Харкова і Харківської області прийняти участь у збірній онлайн-виставці «Мистецький опір Слобожанщини».
️ Майже три місяці пройшло від початку жахливої війни, від того дня, коли російські окупаційні війська напали на Україну.
️ Митці, як і весь наш народ, відчувають цю трагедію по-різному. Тривога, біль, відчай, оптимізм, надія, відчуття єдності, радість від перемог... Але більшість художників не тільки рефлексують з приводу війни, але і виражають це у своїй творчості, кожен у своєму авторському неповторному стилі.
️ Основною метою виставки є демонстрація того, що наші слобожанські художники не залишаються осторонь драматичних і непростих подій для нашої країни, та за допомогою мистецтва можуть виражати свою позицію, надихати глядачів, та чинити культурний опір країні агресору у інформаційному просторі.
У пресцентрі Kharkiv Today відбулася презентація проєкту «Мистецький час відновлення».
За допомогою цього проєкту організатори хочуть:
-Привернути увагу громадського суспільства до проблем жінок, що опинились у стані депресії у психіатричних та неврологічних лікарнях;
-Показати, як засоби культури та мистецтва сприяють відновленню стану жінок.
У презентації взяла участь директорка КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».
Ініціаторка проєкту – Олена Бондарчук (провідний методист КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва) створила проєкт за підтримки міжнародної мережі PWAG та Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива», відокремленого підрозділу ГО «Ділові українські жінки» у Харківській області, мережі Центру Гендерної культури.
Етнографічні посиденьки з Михайлом Красиковим. Тема: Масляна чи Колодій? Особливості святкування на Слобожанщині
"Ой, чую, чую, зима збігає, Масляна іде! Будемо зиму проводжати, весну запрошати..."
Ох, і вміли гуляти наші предки! А от цікаво, як це свято називалося у нас на Слобожанщині?
Запрошуємо вас на чергові, вже десяті, етнографічні посиденьках. Приходьте, буде цікаво, ми спробуємо відтворити народні традиції за допомогою музейних предметів, яким вже понад 100 років. А також поговоримо:
Для чого і кому вʼязали колодки?
Яке дійство влаштовували жінки у шинку ледь не кожен день свята?
Чи були для слобожан млинці символом Масляної?
Вже минуло майже 8 років з часів, коли загинула Небесна сотня на Майдані. Історична пам’ять про ці буремні події не має згаснути.
Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва запрошує взяти участь в онлайн акції, що присвячена вшануванню Дня Героїв Небесної Сотні “Герої не вмирають”, що відбудеться 20 лютого 2022 року.
Що таке авторське право і як захистити свою творчість та інтелектуальні надбання?
Говоримо з патентним повіреним, к.е.н., засновником патентно-юридичної компанії «ATILOG» Владиславом Хвостенко:
-інтелектуальну власність в мистецтві: які твори підлягають захисту;
-обсяг авторських прав на твори мистецтва;
-обмеження авторського права і свободи цитування;
-захист власних творів мистецтва.
До роковин трагічних подій на Майдані говоримо про Свободу і цінності вільних людей 18 лютого о 13:00 на онлайн зустрічі з представниками Музею Революції Гідності.
Як ми бережемо пам’ять про Героїв Небесної сотні та Майдан? Чи вдалося щось зібрати про них? У революційну зиму 2013–2014 років гурт однодумців, розуміючи історичний масштаб і суспільне значення подій, закликав зберегти для нащадків унікальні свідчення та розпочав збиральницьку роботу на барикадах і просвітницьку – в медіапросторі. Так у січні 2014 року виникла ініціатива "Музей Майдану", яка восени об’єдналася з ініціативою "Музей Свободи".
Сторінка 1 з 49